NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Stań po moje stronie - Harley Quinn x Joker

Stań po moje stronie - Harley Quinn x Joker

47.5K Reads 3.7K Votes 21 Part Story
i'm just cruel By indestructible0211 Updated Dec 06, 2016

Szpital Psychiatryczny Arkham to stary, niewyremontowany budynek inspirowany stylem gotyckim, znajdujący się praktycznie w samym centrum Gotham City. Miasto to, założone już wieki temu, swego czasu aż kipiało od walk między dobrem a złem. Wszystko uległo modyfikacji, kiedy dwie odrębne grupy wyłoniły swych przywódców. Obrońcą Gotham został człowiek nietoperz, bardziej znany pod pseudonimem Batman. Zwalczał przestępców, pomagał miejscowej władzy, a, co najlepsze, ratował ludzi z opresji. Jego osoba, nagłaśniania przez media, aż emanowała popularnością oraz skromnością, wzbudzając podziw wśród licznej grupy mieszczuchów. Głównym jego wrogiem był także dobrze znany wszystkim Joker, którego nie raz okrzyknięto najprzystojniejszym oraz najgroźniejszym złoczyńcą wszechczasów. Ludzie chowali się w jego cieniu, szukając tam schronienia przed światłem dziennym. Masy tłumu tańczyły w jego klubie, gdzie on sam zazwyczaj przesiadywał i, pomimo że wszyscy wiedzieli o jego kryjówce, nikt nie stawił mu czoła. Batman, rzekomo zaginiony, przestał dawać jakiekolwiek oznaki życia, zaszywając się w swoim małym świecie, tym samym pozwalając Panu J. przejąć władzę nad całym miastem. Oczywiście do czasu. Wielki, niespodziewany powrót człowieka nietoperza wzbudził zdziwienie we wszystkich, oprócz Jokera, który jak gdyby nigdy nic ponownie stanął z nim do walki. To wykroczenie okazało się dla niego fatalne w skutkach, gdyż po niedługiej walce, poległ, a razem z nim większość jego zwolenników. Do tej pory nikt z jego ludzi się nie ujawniał, a media starały się milczeć w tym temacie. Ale co jeśli na jego drodze stanie młoda, przepiękna dziewczyna, która zostaje jego psychiatrą? Czy ta relacja przerodzi się w coś więcej? Czy dane im będzie zostać królem i królową ciemnej strony Gotham?
---------------
Okładkę wykonała @niewinnosc

zwyklanazwa zwyklanazwa Sep 02, 2016
Pierwsze fanfiction Joker x Harley i od razu takie świetne 😉 Genialny wstęp 💫
Giglianna Giglianna Aug 28, 2016
Zdecydowanie lepsze niż większość fanfiction o temacie Joker + Harley 😉.  Bardzo fajnie napisane, mam nadzieje, ze następne części będą równie dobre 😊. Powodzenia! ☺
-lizzygrant -lizzygrant Sep 18, 2016
To. Jest. Świetne. Serio, takie długie, wyczerpujące i dużo opisów pomieszczeń, czyli dla mnie idealne wręcz <3 Lecę do nexta :)
_inssanity_ _inssanity_ Sep 25, 2016
Nawet nie wiesz jak fajnie jest nareszcie przeczytać coś porządnego! Po tych wszystkich dziwnych ff o Harley i Jokerze, twoje opowiadanie jest dla mnie jak lekarstwo ;)
mendes_army00 mendes_army00 Aug 28, 2016
Bardzo mi się podoba! Twój styl pisania jest bardzo przyjemny. Jak czytam, mam wrażenie, jakbym oglądała film, albo była jego bohaterką - dosłownie. Oby tak dalej, trzymam kciuki! 😍
noirseptentrion noirseptentrion Sep 02, 2016
Zabieram sie za czytanie 😍😍 pierwszy rozdział mega, zobaczymy co dalej 😊😊😊