Büyük Buluşma

Büyük Buluşma

390 Reads 31 Votes 1 Part Story
EfeSavuran By EfeSavuran Completed

Bu hikaye @merveuyanik_ ve @sinemsakt ile birlikte yazılmıştır. 

ฯ

Genç kız duyduğu zil sesiyle yorganına daha sıkı sarıldı. Sabahın köründe kim olabilirdi ki? Esneyip saçlarını karıştırdı. Sabahları uyandırılmayı sevmezdi, özellikle hafta sonları. Kasım ayının etkisi Kars'ta aşırı yoğun görüldüğü düşünülürse sıcak yatağından çıkmamak için adeta zil sesine direniyordu lakin ses kesilmek bilmiyordu. En sonunda daha fazla dayanamayıp kapıyı açmak için yatağından zor da olsa ayrıldı. Tek gözü kapalı bir şekilde kapıya doğru ilerledi, karşısındaki orta yaşlarda, kısa boylu bir postacıyı görmek bir hayli şaşırmasına neden olmuştu.

"Merve Uyanık siz misiniz?"

Görevliye kafasını sallayıp gösterdiği yere imzasını attı. Ardından kapıyı kapatıp odasına doğru ilerlerdi. Zarfın ağzını açmaya çalışırken bir yandan da herhangi birinden bir şey bekliyor muydu diye zihnini kurcalıyordu. Elindekinin bir davetiye zarfı ayrımsayamadan zarfın üzerindeki turuncu Wattpad logosu, şaşkınlıktan tutamadığı için yere düşen uçak biletleri ve davetiyede yazanlar gözlerinin fal taşı gibi açılmasına sebep oldu.

"Elçi Merve Uyanık

Wattpad'e gönüllülük esasında sağladığınız yardımlarınız için bu davetiye size sunulmuştur. Kasım 2016, İstanbul Tüyap kitap fuarında keyifli vakitler geçirmenizi umarız!

Wattpad Türkiye takımının vazgeçilmez bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz!

Wattpad HQ

Not: Bu davetiye gizlidir. Lütfen bu davetten kimseye bahsetmeyiniz."

  • buluşma
  • elçi
  • eğlence
  • tüyap
  • wattpad
thedorukozgur thedorukozgur Aug 23, 2016
İçimi ısıtan hoş bir havası vardı, hiç kitap fuarına gitmemiş biri olarak o heyecanı hayal ettim. Sonundaki uyanış haliyle acı oldu fakat yine de güzeldi. Umarım bir gün bu dilekler gerçek olur. Elinize sağlık!
IcedEarth001 IcedEarth001 Oct 06, 2016
100 yıllık wattpad okuru olarak hssediyorum, 'boh da çıka bülür'
eccaltnk eccaltnk Aug 20, 2016
Yaaa bayıldım! Çok sevgi yumağı bir hikaye bu.❤️❤️
The_Unprecedented The_Unprecedented Aug 20, 2016
Yok ya yapmayız öyle şey yazık bozulur sonra :D (Bozulmakla ilgili espri yapma -,-)
thesimurgashes thesimurgashes Aug 19, 2016
Ben bu hikayeyi akşamdan okudum ama yorum yazmaya birazcık heç kalmış olabilirim... Sebebi yorum yazar iken uyuya kalmış olduğum içindir. Bu hikayeyi bu kadar merak ettiğime değen hikayelerden birisi bu oldu ^^
thesimurgashes thesimurgashes Aug 19, 2016
Asıl yazdığınız için biz teşekkür ederiz ^^ Off ya! Var ya bu hikâyenin içinde bende olacaktım ne de güzel olurdu, tadından yenmez olurdu...