Büyük Buluşma

Büyük Buluşma

395 Reads 31 Votes 1 Part Story
EfeSavuran By EfeSavuran Completed

Bu hikaye @merveuyanik_ ve @sinemsakt ile birlikte yazılmıştır. 

ฯ

Genç kız duyduğu zil sesiyle yorganına daha sıkı sarıldı. Sabahın köründe kim olabilirdi ki? Esneyip saçlarını karıştırdı. Sabahları uyandırılmayı sevmezdi, özellikle hafta sonları. Kasım ayının etkisi Kars'ta aşırı yoğun görüldüğü düşünülürse sıcak yatağından çıkmamak için adeta zil sesine direniyordu lakin ses kesilmek bilmiyordu. En sonunda daha fazla dayanamayıp kapıyı açmak için yatağından zor da olsa ayrıldı. Tek gözü kapalı bir şekilde kapıya doğru ilerledi, karşısındaki orta yaşlarda, kısa boylu bir postacıyı görmek bir hayli şaşırmasına neden olmuştu.

"Merve Uyanık siz misiniz?"

Görevliye kafasını sallayıp gösterdiği yere imzasını attı. Ardından kapıyı kapatıp odasına doğru ilerlerdi. Zarfın ağzını açmaya çalışırken bir yandan da herhangi birinden bir şey bekliyor muydu diye zihnini kurcalıyordu. Elindekinin bir davetiye zarfı ayrımsayamadan zarfın üzerindeki turuncu Wattpad logosu, şaşkınlıktan tutamadığı için yere düşen uçak biletleri ve davetiyede yazanlar gözlerinin fal taşı gibi açılmasına sebep oldu.

"Elçi Merve Uyanık

Wattpad'e gönüllülük esasında sağladığınız yardımlarınız için bu davetiye size sunulmuştur. Kasım 2016, İstanbul Tüyap kitap fuarında keyifli vakitler geçirmenizi umarız!

Wattpad Türkiye takımının vazgeçilmez bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz!

Wattpad HQ

Not: Bu davetiye gizlidir. Lütfen bu davetten kimseye bahsetmeyiniz."

  • buluşma
  • elçi
  • eğlence
  • tüyap
  • wattpad