NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gökyüzü

Gökyüzü

8.3K Reads 1.6K Votes 41 Part Story
~Zümra~ By _sskyline_ Updated Jul 14

Hiç oturup düşündünüz mü ?

İçinde bulunduğunuz dünyanın bir yalan olduğunu. Ailenizin, elini tuttuğunuz sevgilinizin hatta sokaktan geçen bir yabancının dahi aklınızın bir oyunu olduğunu.

Küçükken oynadığınız o küçük çocuğun aslında hiç varolmadığını söyleseler, ne yapabilirdiniz ki ? 

Şizofreni, günümüzde herhangi birine hakaret olarak kullandığımız ancak anlamını bile bilmediğimiz bir hastalık. Dilimizde oyuncak ettiğimiz bu kelime 18 yaşındaki Black'in hayatını bir oyuna çevirmişti.

Geçmişindeki küçük çocuk ile ilgili gizemi ve hastalığından kurtulmanın bir yolunu arayan Black ismi kadar siyah olan dünyasından kaçış planı yaparken gerçekliğinden şüphelendiği aşkını da yanına almıştı. 

Neyin gerçek neyin yalan olduğunu bilmek ve şizofreni hastalığını farklı yönden okumak istiyorsanız, sayfaları çevirmeye başlayın.

Okumaktan ziyade bu kitabı yaşayın...

Taa aylar önce yorum yapmıştım. Sonra Wattpad'i sildim falan. Şimdi özlediğimi fark ettim ve baştan okumaya karar verdim. Okumadığım bölümleride var. Hemrn okumalıyım çıldırıyorum!!! 😂
JokDos JokDos May 24
Ya bir bölüm bu kadar mı güzel olabilir? Çok beğendim❤ @buralarhephayal sağol kanka bu kadar güzel bir kitabı tavsiye ettiğin için ya💙
E haliyle... Senin beyninin başaramadığı bir şeyi başarıyor çocuğunki. Kendine ait yeni bir gerçeklik kurup yetmezmiş gibi bir de devam ettiriyor.
bgmskn78 bgmskn78 Jan 24
Oha anne bilmiyormuş 😱 ben sevdiğini bile bile gönderiyor sanmıştım
bgmskn78 bgmskn78 Jan 24
Siyah. Umarım ileride bad boy değilde macera dolu olursun.
bgmskn78 bgmskn78 Jan 24
Karakterimin adı bulut ve burada görmek çok mutlu etti. Evet mutluluk Bulutların üstünde 💙💭