Organizata A.E.S.

Organizata A.E.S.

6.4K Reads 1K Votes 25 Part Story
» L i s a « By MadLand Updated Jul 25, 2017

Cover made by the amazing : @-hadid.
#3 in Mystery/Thriller for 1week.
#4 in Mystery/Thriller for 3weeks.

 A.E.S- E Ardhmja Eshte e Sigurt.
 
 Te zgjohesh nje dite ne nje ndertese me mure te zymte qe te ngjallin friken, e rrethuar nga tre roje trupmedhenj, nuk te ndodh shpesh ne perditshmerine tende?
 Po sikur te mos mbash mend c'ke bere dje?
 Po sikur te zbulosh qe te kane rrembyer?
 Cfare do beje? Do ia mbathje ? Prej kujt? Te panjohures apo frikes tende me te madhe? 
 Problemi qendron se nuk mundesh. Do behesh pjese e ketyre monstrave apo do dalesh kundra tyre?
 
 The song of this story is: The Neighborhood- Wires.
 
 
 Copyright © 2016 | All Rights Reserved|@MadLand|

 • albania
 • fiction
 • general
 • generation
 • hacker
 • hakmarrje
 • lost
 • makineri
 • mystery
 • new
 • robots
 • rrembim
 • shqip
 • stervitje
 • thriller
 • tortura
 • vrasese
liviarustemi liviarustemi Jul 11, 2017
shum e lezetshme me duket historia jote me pelqen shum ta lexoj
AngjeAngje AngjeAngje Aug 22, 2016
Dhe mua po m zbehet te pasurit qejf ty :p...si mund te urresh gjerat me te pafajshme te mira te embla te buta te perqafueshme ne kete bote?
_mikaeka_28 _mikaeka_28 Aug 18, 2016
Ca qellimi ka noa qe po e ndihmon, nuk besoj se i doli kot kunder asaj =-O =-O
--theunknown- --theunknown- Sep 27, 2016
 #duatenjohlisen personi yt I perferuar ne gjithe boten
               ose jojo
               ushqimi I perferuar?
LauritHyseni LauritHyseni Aug 18, 2016
Super pjese. Sec kam nje dyshim tek Noa. Me vjen sh.keq per ate qe ka kaluar Lisa.
JorDunDunDun2xD JorDunDunDun2xD Sep 13, 2016
Wow ti je kaq awsome I love the way u write and u started it so well I'm amazed just perfect 
               Proud of you babe