Proszę... Pomóż mi I Skyen

Proszę... Pomóż mi I Skyen

8.4K Reads 275 Votes 10 Part Story
Swwet_me By Swwetme Updated Jan 28, 2017

Historia dziewiętnastolatki która w wieku ośmiu lat została porwana. Od jedenastu lat nie widziała swojej rodziny, przyjaciół, słońca. Nie miała w płucach świeżego powietrza, nie widziała słońca, nie czuła deszczu na swoim ciele. Wszystko co robiła było rozkazem faceta który zabrał ją z pod placu zabaw pod pretekstem że zawiezie ją do domu. 
Nie zrobił tego. Zamiast tego zaczął ją obmacywać. Zamknął ją w domu. Gwałcił i krzywdził. Robił z nią wszystko co tylko zechciał. Jednak po upływie trzech lat był niezaspokojony. Zaczął wszystko nagrywać. Sprzedawał to w internecie i zbijał fortunę. Zaczął robić z niej jego własną gwiazdę porno. Była znana na każdym serwisie o tej samej tematyce. Zaczął rozwijać ,, biznes,, poszerzać horyzonty swojej ,,firmy,, jako nowość stworzył specjalną stronę która była przykrywką. Strona ta była podobna do połowy portali społecznościowych ale wiadomości na niej nie były w żadnym wypadku zwyczajne. Wyglądem przypominał rozbudowaną wersje GG , losowanie rozmówcy jednak nie miało na celu szukania nowych osób do pogadania np o pogodzie. Każda wylosowana przez Natashę osoba - o ile zapłaciła odpowiednią cenę - dostawała osobny pokaz i chwile na sprośną rozmowę.

 • fanfiction
 • gwałt
 • porwanie
 • sexcam
 • sexchat
 • skyen
 • smutne
 • uwięziona
 • youtube
EverteStatum_ EverteStatum_ Aug 11, 2017
Myślałam, że będzie to naprawdę fajne opowiadanie o Kamilu, niestety pomyliłam się. Ilość błędów, brak interpunkcji oraz sam zapis dialogów zniechęcił mnie do dlaszego czytania.
ximreddiex ximreddiex Dec 22, 2016
Czemu on zdjął jej majtki 2 razy? I czy serio bohaterka nie wie co to penis? Rozumiem jest mała itd. ale ja w jej wieku wiedziałam co to jest...
somleur somleur Aug 17, 2016
Nie wiem teraz co napisać po tym jak mi odpisałaś...😂 Więc napiszę, że zazdroszczę Ci talentu, ba piszesz naprawdę dobrze. 😍😍😘
Charitiss Charitiss Nov 27, 2016
Wgl śmieje się bo tu jest Jacob nie a on mi się kojarzy z tym Kubą od razu i płacze :"))
Ice-666 Ice-666 Aug 25, 2016
Super rozdzialik. Poczekam ile będzie trzeba na kolejny. Pozdrowiam :)
Charitiss Charitiss Aug 17, 2016
NO MOWILAM ZE TO ZAJEBISTE !!!!
               dziękujcie mi ludzie za to ze jest tu Skyen i za to ze ją namówiłam ba wstawienie tego!!!! K O C H A M