Unlucky: The Mask Serisi 2

Unlucky: The Mask Serisi 2

14.3K Reads 1.2K Votes 12 Part Story
~ Nami ~ By _Nami_Phoenix_ Updated Nov 02

The Mask Serisi'nin 2. kitabı, With Or Without The Mask'in devam kitabıdır.
  
  "Çekil, Nathalie." dedi ve Nathalie'nin yanından uzaklaştı. Cidden çok öfkeliydi. Babasının ofisinin kapısının tokmağını tuttuğu gibi tokmağı çevirdi ve içeri daldı. Ladybug'ın küpelerini inceleyen Gabriel neye uğradığını şaşırdı. Telaşla küpeleri saklamaya çalıştı ve panikle küpeleri cebine attı. İçeri gelenin Chat Noir olduğunu fark edince iyice telaşlanmıştı. Gizli kimliğini çözmüştü demek. Chat Noir, Gabriel'ın yakasına yapıştı.
  
  "Sen..." diye tısladı ve bağırmaya başladı. "Madem mucizemi istiyorsun neden mucizemi kırdın gerizekalı!? Neden leydime dokundun? Leydime dokunacak cesareti nereden buldun? Kime bulaştığının gerçekten farkında değilsin. Orada kime işkence yaptığının farkında değilsin. Kimin leydisine zarar verdiğinin farkında değilsin. Ama ben farkettireceğim. Sana kim olduğumu farkettireceğim. Bu temiz kalbi intikam isteğiyle doldurdun. Şu andan itibaren, Gabriel. Şu andan itibaren, kork benden!" dedi ve onu annesinin tablosuna doğru ittirip kapıya doğru yürüdü. Tam çıkacakken durdu ve Gabriel'a döndü,
  
  "Eğer eşin burada olsaydı, oğlunu da alır seni boşardı. Yazıklar olsun... Kısa bir süreliğine de olsa iyi birine dönüştüğünü sanmıştım. Ama yanılmışım. Yazıklar olsun sana. Senin için evin içinde hapsolarak harcadığım o lanet yıllara yazıklar olsun, baba."

eclif_spn eclif_spn Nov 16
Babasının ofisinin kapısının tokmağını djskznsksksknzksnznskks
Dan dan daaannňnnn!!! Şimdi siçtim hawk moth😏simdi chat anani s*kmeye gelecek dhdnndnddn
eclif_spn eclif_spn Nov 16
Ulan gece aynı yerleri okumuştum,annemler beni yattı biliyodu burda gülmemek için yorganı ısırmıştım ._.
eclif_spn eclif_spn Nov 16
Eeeveeeet. Psikolojimi hunharca bozan bir kitap daha. Vatana millete hayırlı olsun. Hunharca gülüyorum
(Kitabı bitirdim baştan sanki okumamış gibi okuyom sjjsj) kıyamet kopçak!!duygusuz sandığımız Gabriel duygulu biri çıktı!!!
eclif_spn eclif_spn Nov 16
O Adri. O babasına grzkl dyr. O şat nayır. O çok yahuşuklu. Onun gibi istsnz de olamzsınız. Nıhta