NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Geleceği Gören "Son Üye" #Wattys 2017

Geleceği Gören "Son Üye" #Wattys 2017

129K Reads 8.1K Votes 45 Part Story
Rümeysa By _Hayalist_yazar Updated Jun 21

Geleceği gören bir kız. Kendisinin bundan haberi yok. En yakın arkadaşları da onun grubundaysa neler olacak ve başlarına neler gelecek? Düşmanlarından kurtulabilecekler mi? 

Aynı zamanda aşık olduğu çocuk tarafından eziklenen bu kız bu çocuğu kendine aşık edebilecek mi? 

Rüya'nın pis sapığı! 

Emir'in küçük cadısı!

Onlar bir aile gibidirler ve ayrılamazlar :) -kitaptan bir kesit-

Kendime geldikten sonra Selin'e baktım. "Rüya iyi misin?" "Bilmiyorum. Sınıftaydık. Ahmet Hoca vardı. Haftaya cuma matematik sınavı olduğunu söyledi" dedim. Selin'e baktığımda kocaman gözlerle bana bakıyordu. Ne olduğunu anlamadım. "Selin neden öyle bakıyorsun?" dedim. " Rü-rüya sen sen O'sun." Şaşkın bir şekilde ona baktım. Neyden bahsediyorsun Selin? " dedim. "Sen bizim grubumuzun en önemli parçasısın Rüya. Sonunda seni bulduk!" dedi sevinçli bir sesle ve bana sarıldı. Ben hâlâ şaşkındım. Neler oluyordu ve ben kimim ?

@blackingblood

poncikmezarda poncikmezarda Nov 04, 2016
Kitabın ilk bölümünü çok beğendim gerçekten güzel :)
grooso grooso Mar 05
Hayel dünyama güveniyorum attığım her adımda iyi şeyler başarmak istiyorum. Ilk yazdigim kitap yaklaşık 200 okuyu olmasına rağmen sildim ve yeni ROBOTİZM adlı kitabıma başladım. Yardım etmeni çok isterim dikkata alırsan cok sevinirim
asnakai asnakai Nov 04, 2016
Yuh yani hikaye acayip harika ilerliyor ve sayılı yorum yaptığım kitaplardan birisi ayrıca yeni başlayınca bölümlerin kısa olmasıa alısmışim 3. Bolumdeyim sandım sonra aaaa dedim daha birinci bolummüş tebrikler cevap verirsen sevinirim
sumos01 sumos01 Aug 27, 2016
Bebeğim canım kankam ilk kitabın ve ilk başlangıcın tebrik ederim sonuna kadar destekçinim :-* ♥
LadyFantastik LadyFantastik Sep 06, 2016
Kitap yazış şeklini ve kalemini çok beğendim gayet akıcı gözüküyor. :) Sen de benim kitabımı değerlendirmek ister misin? Yorumlar benim için çok değerli kendimi geliştirmek istiyorum. :)
OleJackson OleJackson Aug 19, 2016
İlk bölümlere göre gayet güzeldi. Güzel bir başlangıçtı.