NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Noc Kupały

Noc Kupały

35K Reads 2.8K Votes 21 Part Story
Agata Czykierda-Grabowska By aczykierdagrabowska Completed

Noc Kupały to magiczny czas...w tę najkrótszą noc w roku wszystko może się zmienić. 
Paweł to facet, który lubi to, kim jest. Nikogo nie okłamuje, ani nie zwodzi. Po prostu nie chce się z nikim wiązać, a jeśli ktoś tego nie rozumie, to już nie jego problem. Jedyna dziewczyna, dla której był gotów się zmienić...wybrała jego kumpla. Ale to już przeszłość i nie zamierzał do niej wracać. Wyjazd służbowy w rodzinne strony traktuje, jako okazję do wytchnienia od szumu dużego miasta i jednocześnie możliwość wykazania się na polu zawodowym. 
Gdy los styka go z koleżanką siostry, Sarą...jego sielski powrót na rodzinne łono zmienia się w nieprzewidywalny rollercoaster emocji...
Sara nienawidzi Pawła. Tak po prostu, szczerze go nienawidzi. Owszem, ma pełną świadomość jego atrakcyjnej powierzchowności, która jest przeciwieństwem tego, co facet ma w środku. Ta świadomość tylko pogłębia niechęć do niego. Jako najbliższa przyjaciółka jego siostry, zna wszystkie jego mętne sekreciki i niechlubne kobiece podboje, co czyni ją całkowicie odporną na jego urok osobisty. Albo tak jej się tylko wydaje...
Podczas najkrótszej nocy w roku...wszystko może się zmienić...

Astaroth86 Astaroth86 7 days ago
Podoba mi się poczucie humoru autorki. Trafia w mój gust:)
Wronka373 Wronka373 Aug 20, 2016
Haha! Nie mogę! Po prostu rozwalił mnie ten tekst o "bólu odbytu"! Po przeczytaniu jednego rozdziału już wiem, że ta książka mi się spodoba. Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie Pani pisze i na pewno przeczytam coś jeszcze Pani autorstwa :)
MJoannaC MJoannaC Oct 28, 2016
Jejku, jak ja lubię polskich pisarzy właśnie za lekkość pióra i poczucie humoru, za stylistykę I tak pięknie wykreowane postaci. 
               Cuuudo💜
Tiramusum Tiramusum Sep 26, 2016
Świetnie pisane. Bez przesady. Lekko ale ciekawie i inaczej !!!!!!!
PaulinaMliczek PaulinaMliczek Aug 17, 2016
Pisz dalej pisz :) Kochana nie mogę się doczekać ich relacji :) co nam tu wymyslisz... Sare już lubię a Paweł... Mmm 😍😍
ania8282 ania8282 Aug 16, 2016
Nowa książka. Cudownie. Paweł znajomy z" Pierwszego razu" Już Sara zdobyła moje serce. Uśmiałam się jak wariatka. Pozdrawiam Cię kochana. Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział.