NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Lost in time [shqip]

Lost in time [shqip]

14.5K Reads 1.9K Votes 53 Part Story
L.H By LauritHyseni Completed

E dini ju kuptimin e fjales 'Dhimbje', une e kam kuptuar qe ne moshen 5 vjecare. Ose kam menduar se e kam kuptuar, por tani..tani e kuptoj me te vertet ate fjale. Jam e humbur. Kam humbur gjithcka. Gjithcka.Familjen, Gjithcka.
   
   Takimi e 'ate', ndryshoi gjithcka. Duke filluar nga jeta ime. Nga ai takim i rastesishem, filloi gjithcka te humbte kuptimin e saj. Por tani.tani ka filluar te marre kuptimin e vete gjithcka.
   
   Kam kuptuar se besimi nuk eshte gjithcka ne kete jete. Jam lenduar nga personat qe u kam besuar me shume se jeten time. Duke e perfshire edhe 'ate'.
   
   Cdo gje filloj nga ti mami, dhe do mbaroj me mua. Jam e vetmja e mbijetuar. Jam e vetmja qe ka shpetuar nga ky mallkim per familjen tone.
   
   Tani gjendem e vetme, jam e vetme. Pa mbeshtetjen e askujt. Te gjithe me braktisen, tani me duhet te luftoj e vetme. Une kam humbur me kohen.
   
   
   #1 in Spiritual 
   All the covers are made by me.
   TË DREJTAT E AUTORIT © Libri nuk lejohet të printohet, përkthet, e aq më pak të kopjohet pa lejen e autorit.
   
   #LostInTime by: LauritHyseni  
  started: 29.08.2016
  finished: 30.10.2016

annaa322 annaa322 Aug 30, 2016
po nje gje nuk kuptova,kjo Amelia qe Aria e quan"shtrige"eshte mamaja apo njerka?😍😍
albana28 albana28 Aug 29, 2016
Me pelqen , eshte shume terheqes dhe interesant , suksese 😍😍
EdaplakuPhone EdaplakuPhone Aug 29, 2016
Me pelqen si fillim shpresoj te jet keshtu deri ne fund . edhe dicka ngjyra e zez me plq shum vajzat e tj adhurojn ngjyrat e ndezura 😷😷😷😷un I uurrej me gjith shpirt
annaa322 annaa322 Aug 30, 2016
intaresante qenka shtepia,por me interesant qenka kjo perplasja me kete cunin, :-)
wisa_wisa wisa_wisa Aug 30, 2016
Sigurisht qe te ndodh me kte shtrige qe paska Aria nshpi 😐
iljena iljena Aug 29, 2016
E thjesht duke lyer floket shpesh😏
               Suksese ne vazhdim😊