NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Yasak (TAMAMLANDI)

Yasak (TAMAMLANDI)

132K Reads 5.2K Votes 24 Part Story
Naz By Bangtanfect Completed

Önce dikkatlice yüzüme baktı.Sonra uzanıp hızla dudaklarımızı birleştirdiğinde alev alev yanmaya başlamıştım.Utanmıyordum.Aramızda ki çekim,tutku...Onu çok özlemiştim.Vücudunun her bir noktasına ayrı ayrı ihtiyaç duyuyordum.

Nefes almak için geri çekildiğimizde bu sefer onu beklemeden ben dudaklarımızı birleştirdim.O dudaklarımı sömürürken inledim.Ayağa kalkıp birbirimize sarılırken öpüşmeye devam ediyorduk.

Durduğumuzda yavaşça benden ayrılıp yere çöktü.Elinde ne ara çıkardığını bilmediğim kutuyu açıp parlayan gözleriyle bana baktı.

''Özür dilerim Sare. Seni dinleyip gitmek yerine kalmalıydım şimdi her şeyi siktir et ve benimle evlen.Bugünü benim doğum günüm yap.Her yıl beraber kutlayalım doğum günlerimizi.Beni dünyanın en mutlu insanı yap.Her gece ne kadar şanslı olduğumu kendime söyleyip senin kollarında uyuyayım. Yeni bir sabaha gözlerimizi birlikte açalım.'' dediğinde göz yaşlarım dökülmeye devam etti.

Ayağa kalktı.

''Ayaz'ı unut.Yaşadıklarımızı unut Sare ve sadece benimle evlen.Birbirimizin olalım.Çünkü kimse biz gibi olamayacak biliyorum.Ben sensiz ben olmayacağım hiçbir zaman.'' dedi.

Kollarımı boynuna doladım ve belki de hayatımdaki en doğru kararı onu sevmekle yaptığımı fark ederek kulağına fısıldadım.

''Seni seviyorum.Evet.Seninle her şeyi unutmaya hazırım...''

nazliseytan2017 nazliseytan2017 Sep 14, 2016
Bişey sorucam bu kitaptan önce bi kitap var mı yoksa bu ilk mi çünkü olaylar ortalardan başlıyor gibi
nazliseytan2017 nazliseytan2017 Sep 14, 2016
Bişey sorucam bu kitaptan önce bi kitap var mı yoksa bu ilk mi çünkü olaylar ortalardan başlıyor gibi
busrakorkusuzcan busrakorkusuzcan Dec 18, 2015
CEZA EVINDEN YENI ÇIKAN ASLAN&ONUN HAYATINA GIRMEYE ÇALIŞAN MASUM ZIŞAN. KITAP OLMADAN ÖNCE KEŞKE OKUSAYDIM DİYECEĞİN BIR ÇALIŞMA. PİŞMAN OLMADAN OKUMAYA BAŞLA ;) https://www.wattpad.com/190485286-sosyopat-wattys2015-giriş
gulcansosyopat gulcansosyopat Dec 16, 2015
CEZA EVINDEN YENI ÇIKAN ASLAN&ONUN HAYATINA GIRMEYE ÇALIŞAN MASUM ZIŞAN. KITAP OLMADAN ÖNCE KEŞKE OKUSAYDIM DİYECEĞİN BIR ÇALIŞMA. PİŞMAN OLMADAN OKUMAYA BAŞLA ;)  https://www.wattpad.com/34912924-kara-nlığın-hikayesi-1-yeni-bir-hayat-başliyor
Bangtanfect Bangtanfect Jun 09, 2014
@askore teşekkür ederim umarım devamı da hoşuna gider :))
Bangtanfect Bangtanfect Mar 24, 2014
@zehraozden devami var zaten 15 bolum var daha canim onlarida oku istersen :))