NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mafya'nın Kadını

Mafya'nın Kadını

3.6K Reads 74 Votes 4 Part Story
Lavinia By MerveKnowlesCarter Updated Oct 20, 2016

Alpaslan bey bana dönerek göz ucuyla bi süzdü ardından dudağının kenarı kıvrıldı.Elleri cebinde abaza bi patronla aynı asasörde.Hemde yan yana.Hemde 26 kat.İnşallah 26.kata kadar tecavüze uğramam.Konu açarak sapık patronumun ilgi odağını değiştirmeye çalıştım.

''Bende sizin odanıza geliyordum Alpaslan bey,bugün ki programınızı almak için''

''26.kata kadar kendini yormana gerek yoktu,resepsiyondan beni arayabilirdin.''diyerek dudağının kenarı kıvrıldı.Kıvrıl kıvrıl kıvrılır inş.Dudağın yok olur inş.Bunların kabul olması is enter.Finish bitches!

''Emin olun öyle bişey aklıma dahi gelmedi,hem yüz yüze konuşmak daha iyi..''İyice sıçtım.Ciddi ciddi sıçtım.Allah belamı vermesin ya!

''Beni görmek için bu kadar çabalamana gerek yok,gel desen gelirim zaten''Tövbe azdın mı patron.Pis sırıtışı yüzünden 1 gram eksilmeden karşısına bakıp bana laf sokuyor.

''Sizi görmek için can attığımı söylediğinize göre aynı şeyi sizde benim için yaşıyorsunuz.''Bir süre göz ucuyla baktıktan sonra,

''Demek öyle Leyla hanım?'' Asansöre baktığımda daha 17 kattaydık.Amk asansörü ya!Öf!

O değilde beni korkutan şey asansörün geç gitmesi değil bu adamın benim üstüme doğru gelmesi.Sırtım soğuk asansör duvarıyla buluşunca içimden bir 'Siktir!' çektim.

No comments listed yet.