TWO SPARROWS and Treasures of the Lost Abyss (DOKONČENO)

TWO SPARROWS and Treasures of the Lost Abyss (DOKONČENO)

3.9K Reads 504 Votes 31 Part Story
Anča By bethysparrow Completed

TWO SPARROWS and Treasures of the Lost Abyss (V překladu: Dva Vrabčáci a Poklady Ztracených Propastí).

DRUHÝ DÍL MÉ FF NA PIRÁTY Z KARIBIKU. PRVNÍ DÍL SE JMENUJE TWO SPARROWS - OLD REVENGE. POKUD JSTE SI HO NEPŘEČETLI, POKRAČOVÁNÍ NEPOCHOPÍTE, TAKŽE RYCHLE NA MŮJ PROFIL A PŘEČÍST!!!

Bethy je už půl roku oficiálně dcerou svého otce a žije na Černé Perle. Všechno se zdá dokonalé, nic nemůže být lepší, dokud se Bethy nedozví, že její tři nejlepší kamarádi, které kvůli své rodině opustila, jsou nezvěstní. A tak začíná její další dobrodružství, jen s tím rozdílem, že teď se do hry zapojuje i velký střelec, kterým je královské námořnictvo, a ten má nabito a je připraven vyhrát. Vše se víc a víc zamotává, nad Karibikem se stahují mračna a nakonec bude muset i velký Kapitán Jack Sparrow vyhledat pomocnou ruku. A to už je síla, nemyslíte?

Nejlepší hodnocení: #198 v kategorii FanFikce

m_AXIE m_AXIE Sep 11
Ahoj. Promiň, že jsem se na tenhle příběh dlouho nepodívala, já sama se cítím provinile, ale takovýhle začátek mi prostě vykouzlil úsměv na rtech :)
Proč tam nemůžu dát víc hvězdiček⭐?😩😣😍😆😊😘
m_AXIE m_AXIE Sep 11
Skvělý výběr herců/hereček. Pace je super, už se na něj těším :D
Eh, super, dozítřka stejně zapomenu, o kom je řeč:D ale stejně, dobrý výběr, a ta Johnnyho fotka:D
Úžasná, úžasná, a ještě jednou úžasná kapitola. Moc mi chyběl tvůj styl psaní a za celou tu dobu, kdy jsi nevydala nový příběh, jsem četla první díl pořád dokola a dokola, až to bylo k zbláznění :D