Kogel-mogel ㋡ Wszystko i nic

Kogel-mogel ㋡ Wszystko i nic

757 Reads 115 Votes 2 Part Story
Rosalia By pentamerone Updated Oct 08

Może nie wiecie (albo i wiecie), ale Penta lubi się wymądrzać. Jeśli nie wiedzieliście, to już wiecie. Lubi się wymądrzać, narzekać, frustrować i opowiadać, co jej się podoba, a co nie. A czy jest do tego lepsze miejsce niż internet? Oczywiście, że nie! Zapraszam na marudzenia, liberalny światopogląd, negatywny fangirling i (czasem) porady, jak pisać.
  
 CREDITS: Bardzo dziękuję Józi (alias Jozue) za pozowanie mi na drzwiach mojego pokoju. Tak, to mój kot. Tak, to moje drzwi. Tak, mój kot lubi spać na drzwiach.

Arya_Green Arya_Green Oct 09
Muszę się zgodzić uwielbiam Teen wolfa ale niestety jak jeszcze trzeci sezon jak dla mnie był super to już czwarty i piąty był dla mnie wymuszony
Dyktatorka Dyktatorka Aug 14
A ten przecinek przed „żeby mnie od razu miała rozwijać” jest potrzebny. Serio nie wiem, jeśli tak to okej.
Byłoby naprawdę wspaniale gdyby został utrzymany poziom sezonu 3b i głównym bohaterem WCIĄŻ byłyby Scott, a nie wszyscy inni po kolei.
W głębi duszy marzę o byciu Marysią, masz mnie. ;( Tak btw, harlequiny są już bardziej ciekawe niż te twory. Serio, to możliwe.
Dyktatorka Dyktatorka Aug 14
Nie, Juliette wcale nie miała być moim odpowiednikiem. 
               
               Ale to wyjaśnia, czemu jest taka fajna i wszyscy ja lubią (spotkałam chyba tylko dwie osoby, które wolały Les). XD
Dyktatorka Dyktatorka Aug 14
TRÓ, powiedz to autorkom fików z topek, dla których jestem nikim, bo moje opko ma pięć tysięcy wyświetleń, a ich prawie milion.