For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
E Burgosur Ne Nje Bote Pa Ngjyra.....

E Burgosur Ne Nje Bote Pa Ngjyra.....

31.6K Reads 3.5K Votes 43 Part Story
Authentic♀️ By jake7badboy Completed

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Jo gjithmone vajza duhet te shpetohet nga princi i kalter. Por dicka me e mire se ai mund te vije ta shpetoje ate dhe ti tregoje se jeta eshte e mbushur me ngjyra.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

¤¤¤    Margot Rose eshte nje shtatembedhjete vjecare ndryshe nga te tjeret. Jeta per te eshte bardh e zi. Ajo jeton ne nje bote ku ngjyrat jane te venitura dhe shpresa per te ka humbur. Ajo ndihet si nje e burgosur ne kete jete por dhe e vetmuar. Por kjo nuk do te zgjase per shume kohe......《 Nuk lejohet te merret, kopjohet, perkthehet apo te shperndahet ne rrjete te tjera pa lejen e autores. (Lejen time)》

 • adventure
 • albanian
 • friendship
 • humor
 • wattys2017
myuni_unicorn myuni_unicorn Aug 26, 2017
Ky benka si i forte😤kshu sillesh me mbesen tende ti o qyp
heyy 
               une erdha prpa per ta lexuar 
               super o zmr si gjithmone
myuni_unicorn myuni_unicorn Aug 26, 2017
E shkreta vajze vuan si ne shkolle ashtu dhe ne shtepi si guxuan ata prinder te braktisnin femijen e tyre
myuni_unicorn myuni_unicorn Aug 26, 2017
Sa mire qe gjeti nje shoqe te hajrit besoj se keto te dyja kan me u ber shum mike te mira
ShadowsInTheNight101 ShadowsInTheNight101 Apr 16, 2017
Oww look is my new soulmaye .Hi Alex,lets go hate some people together .
ShadowsInTheNight101 ShadowsInTheNight101 Apr 16, 2017
So bipolar or actually sick ?
               I know its like a disease that gives you multiple personalities