NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
〷●Jestem Kanda Yū●〷

〷●Jestem Kanda Yū●〷

7.6K Reads 646 Votes 18 Part Story
Sยкเ๓ค -  ᗰᗩᖴIᗩ|ƜƛMƤƖƦ& αвѕσƖυтηу ǀzαуαѕz ₪ By SukimaYu Updated Feb 28

W moim życiu pojawia się pewien, wiecznie naburmuszony, chłopak. Przedstawił się słowami ,,Jestem Kanda Yū"
|Yami to dziewczyna o skomplikowanych charakterze, który wg innych przypomina ten Kandy. Yami przez przypadkowe spotkanie poznaje generała Froia Tiedolla oraz jego uczniów, a później trafia do Czarnego Zakonu. Wszystko co robi, każde słowo, każda wylana kropelka potu - to wszystko dla jej ukochanego dziadka. Dziewczyna nieustannie myśli o nim i usiłuje sprawić, by był z niej dumny lecz nieubłaganie zbliżająca się walka z Noah komplikuje wszystko, a do tego tajemnica skrywana przez Zakon; tajemniczy projekt, który ma coś wspólnego z Kandą... Yami twierdzi, że ma jeden powód, dla którego nie może umrzeć - osobę, która wypełnia jej zatwardziałe serce, ale czy zawsze będzie to jej dziadek? Dlaczego zaczyna coraz bardziej interesować się Yū oraz czuje potrzebę zrozumienia go? 
〷
 Historia pełna jest zwrotów akcji, bólu spowodowanego utratą bliskich i chęci przeciwstawienia się przeciwnościom przez główną bohaterkę.
〷
Opowiadanie jest jedynie fanfiction, gdzie wymyślone przeze mnie postacie wplatają się w wydarzenia z mangi. Pisane w pierwszej osobie.
〷
|D.Gray-man | D.Gray-man Hallow|
Powstanie: Październik2016
Zakończenie: trwa (prawdopodobnie zakończenie: 2017)
Liczba rozdziałów: 30+
〷
#881 w Fanfiction
#827 w Fanfiction
#731 w Fanfiction (piątek 13-01-2017)
#600 w Fanfiction

No comments listed yet.