〷●Jestem Kanda Yū●〷 [korekta]

〷●Jestem Kanda Yū●〷 [korekta]

6.5K Reads 644 Votes 20 Part Story
Sยкเ๓ค -  ᗰᗩᖴIᗩ|ƜƛMƤƖƦ& αвѕσƖυтηу ǀzαуαѕz ₪ By SukimaYu Updated Feb 28

W moim życiu pojawia się pewien, wiecznie naburmuszony, chłopak. Przedstawił się słowami ,,Jestem Kanda Yū"
|Yami to dziewczyna o skomplikowanych charakterze, który wg innych przypomina ten Kandy. Yami przez przypadkowe spotkanie poznaje generała Froia Tiedolla oraz jego uczniów, a później trafia do Czarnego Zakonu. Wszystko co robi, każde słowo, każda wylana kropelka potu - to wszystko dla jej ukochanego dziadka. Dziewczyna nieustannie myśli o nim i usiłuje sprawić, by był z niej dumny lecz nieubłaganie zbliżająca się walka z Noah komplikuje wszystko, a do tego tajemnica skrywana przez Zakon; tajemniczy projekt, który ma coś wspólnego z Kandą... Yami twierdzi, że ma jeden powód, dla którego nie może umrzeć - osobę, która wypełnia jej zatwardziałe serce, ale czy zawsze będzie to jej dziadek? Dlaczego zaczyna coraz bardziej interesować się Yū oraz czuje potrzebę zrozumienia go? 

 Historia pełna jest zwrotów akcji, bólu spowodowanego utratą bliskich i chęci przeciwstawienia się przeciwnościom przez główną bohaterkę.

Opowiadanie jest jedynie fanfiction, gdzie wymyślone przeze mnie postacie wplatają się w wydarzenia z mangi. Pisane w pierwszej osobie.

|D.Gray-man | D.Gray-man Hallow|
Powstanie: Październik2016
Zakończenie: trwa (prawdopodobnie zakończenie: 2017)
Liczba rozdziałów: 30+

#881 w Fanfiction
#827 w Fanfiction
#731 w Fanfiction (piątek 13-01-2017)
#600 w Fanfiction

No comments listed yet.