Güzel Annabella

Güzel Annabella

152K Reads 6.5K Votes 24 Part Story
FatımaMavi By FatimaMavi Completed

1707- İskoçyaElindeki kağıdı buruşturup hırsla yere fırlattı. Olanlar gerçekten işin çığırından çıktığını ve kesinlikle bir müdahaleye ihtiyaç olduğunu gösteriyordu. Kontrolsüz öfkesini ortaya çıkaranların korkması gerekiyordu elbette ama genç İskoç beyinin bu halini görmedikleri için rahatlıkla emirlerini çiğneyebiliyorlardı şu an.

Oturduğu çalışma masasını, hışımla kalkarak yere devirdi. Hâlâ hıncını alamamış olacak ki ani bir hareketle ayakta dikilen elçiye döndü. Bu hareketi hem zavallı elçiyi hem de ayakta korkuyla bekleyen hizmetçi kızı oldukları yerde sendeletmişti. 

Nicolas bu hareketinin onu korktuğunu ne gariptir ki o öfkesinin arasında farketmişti.

"Leslie sen çık ve Desmond'u buraya çağır!"diye emretti. Küçük boylu sevimli kız endişeyle kaşlarını çatmıştı ama yapacak fazla birşey yoktu. Belki Desmond onu sakinleştirebilir miydi? Onun yeni bir öfke krizine girmesini istemediği için hızla selam verip çıktı odadan. 

Desmond'u bulmalıydı...

Genç erkek ise kızın onayını...

YldzSAVAR YldzSAVAR Mar 02
Tarihi kurgu hikayeleri severim.ve ilgi çekici buldum.güzel olmuş.Ellerinize sağlık.
YldzSAVAR YldzSAVAR Mar 02
Desmond galiba aşık olacak bu yabancı misafire.çok güzel bir bölümü daha bitirip,yeni bölüme geçiyorum.
Çok keyifli bir hikaye bakalım neler olacak emeğine sağlık.
AsyaSena_ AsyaSena_ Dec 17, 2014
Hikayeyi anlatım tarzın ve hikayenin kurgusu çok Güzel ve sağlam.Ellerine sağlık. İki karakterimizinde eskiden gelen bi kalp agridi var sanırım .Umarım çok derin değildir :(
FatimaMavi FatimaMavi Apr 22, 2014
@EniseKaraayl Güzel olarak adlandırmana sevindim :D inan daha uzun bölümler yazmak isterim ancak bu kadarına zamanım yetiyor :)
EniseKaraayl EniseKaraayl Apr 22, 2014
Üç sayfa olması bu güzel hikayeye yakışmıyor,bence daha uzun yazmalısın <3