NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
HG/SS Wydobywasz to co we mnie najlepsze

HG/SS Wydobywasz to co we mnie najlepsze

12.5K Reads 1.3K Votes 19 Part Story
princesspotterhead91 By princesspotterhead91 Updated Apr 18

Wojna z Czarnym Panem zakończyła się wygraną jasnej strony. Jednak Hermiona Granger wciąż nie może zaznać szczęścia. Podejmuje dramatyczną decyzję której nikt się po niej nie spodziewał i usuwa się w cień. Po kilku latach wraca do Hogwartu w całkiem innej roli niż dotychczas i nie spodziewa się jak ta decyzja wpłynie na jej dalsze życie. Czy panna Granger w końcu znajdzie szczęście? Czy prawdziwa miłość potrafi wydobyć to co najlepsze w drugim człowieku?

abigvill abigvill Apr 17
Samo opowiadanie bardzo przypadło mi do gustu, ale już w pierwszym akapicie brakuje, jeśli dobrze pamiętam, około trzech przecinków. Popracuj nad tym lub znajdź sobie betę.
swobodna swobodna Sep 25, 2016
Super ❤
               Tylko błagam! Zacznij stawiać przecinki np. Przed "że" i "ale"
Wreszcie FF w którym Ron nie jest totalnym debilem 😀 Super🖒
Yuuki-senpai__PL Yuuki-senpai__PL Aug 18, 2016
Świetny pomysł na opowiadania. Wykonanie również "poprawne". Nieczęsto zdarza się czytać na Wattpadzie coś, co nie zawiera w co drugim zdaniu masę błędów- także za to ogromny plus! :)
               Czekam na kolejne części i mam nadzieję, że będą tak samo dobre, a nawet lepsze! ;)
MikamiAiTakada MikamiAiTakada Aug 15, 2016
CUDOWNE. Świetnie się zaczyna, od dawna żadne odpowiadanie nie zainteresowało mnie tak bardzo jak to. Jeszcze tu wrócę :)
Julianabcd Julianabcd Aug 14, 2016
Nigdzie nie natrafiłem na opowiadanie, gdzie Hermiona ucieka sprzed ołtarza. Zapowiada się obiecująco. Na pewno będę czytać dalej. Weny życzę