NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
HG/SS Wydobywasz to co we mnie najlepsze

HG/SS Wydobywasz to co we mnie najlepsze

16K Reads 1.6K Votes 20 Part Story
princesspotterhead91 By princesspotterhead91 Updated May 27

Wojna z Czarnym Panem zakończyła się wygraną jasnej strony. Jednak Hermiona Granger wciąż nie może zaznać szczęścia. Podejmuje dramatyczną decyzję której nikt się po niej nie spodziewał i usuwa się w cień. Po kilku latach wraca do Hogwartu w całkiem innej roli niż dotychczas i nie spodziewa się jak ta decyzja wpłynie na jej dalsze życie. Czy panna Granger w końcu znajdzie szczęście? Czy prawdziwa miłość potrafi wydobyć to co najlepsze w drugim człowieku?

JinxedJinx JinxedJinx Jun 11
Czyta się przyjemnie, ale jeszcze przyjemniej by było, gdyby nie brakowało aż tylu przecinków, bo wygląda to tak, jakbyś się gdzieś z pisaniem bardzo spieszyła. Polecam ci to sprawdzić i poprawić, pozdrawiam!
abigvill abigvill Apr 17
Samo opowiadanie bardzo przypadło mi do gustu, ale już w pierwszym akapicie brakuje, jeśli dobrze pamiętam, około trzech przecinków. Popracuj nad tym lub znajdź sobie betę.
Wreszcie FF w którym Ron nie jest totalnym debilem 😀 Super🖒
MikamiAiTakada MikamiAiTakada Aug 15, 2016
CUDOWNE. Świetnie się zaczyna, od dawna żadne odpowiadanie nie zainteresowało mnie tak bardzo jak to. Jeszcze tu wrócę :)
Julianabcd Julianabcd Aug 14, 2016
Nigdzie nie natrafiłem na opowiadanie, gdzie Hermiona ucieka sprzed ołtarza. Zapowiada się obiecująco. Na pewno będę czytać dalej. Weny życzę
swobodna swobodna Sep 25, 2016
Ach ! Bo po co isc spac ! Lepiej czytac!
               
               Opo zapowiada sie ciekawie ❤