HG/SS Wydobywasz to co we mnie najlepsze

HG/SS Wydobywasz to co we mnie najlepsze

19.8K Reads 1.9K Votes 23 Part Story
princesspotterhead91 By princesspotterhead91 Updated Aug 10

Wojna z Czarnym Panem zakończyła się wygraną jasnej strony. Jednak Hermiona Granger wciąż nie może zaznać szczęścia. Podejmuje dramatyczną decyzję której nikt się po niej nie spodziewał i usuwa się w cień. Po kilku latach wraca do Hogwartu w całkiem innej roli niż dotychczas i nie spodziewa się jak ta decyzja wpłynie na jej dalsze życie. Czy panna Granger w końcu znajdzie szczęście? Czy prawdziwa miłość potrafi wydobyć to co najlepsze w drugim człowieku?

Lamy_Queen Lamy_Queen Aug 01
Boże to wygląda trochę jak moja własna sytuacja z przed dwóch dni, tylko że ślubu nie było
JinxedJinx JinxedJinx Jun 11
Czyta się przyjemnie, ale jeszcze przyjemniej by było, gdyby nie brakowało aż tylu przecinków, bo wygląda to tak, jakbyś się gdzieś z pisaniem bardzo spieszyła. Polecam ci to sprawdzić i poprawić, pozdrawiam!
abigvill abigvill Apr 17
Samo opowiadanie bardzo przypadło mi do gustu, ale już w pierwszym akapicie brakuje, jeśli dobrze pamiętam, około trzech przecinków. Popracuj nad tym lub znajdź sobie betę.
Wreszcie FF w którym Ron nie jest totalnym debilem 😀 Super🖒
MikamiAiTakada MikamiAiTakada Aug 15, 2016
CUDOWNE. Świetnie się zaczyna, od dawna żadne odpowiadanie nie zainteresowało mnie tak bardzo jak to. Jeszcze tu wrócę :)
Julianabcd Julianabcd Aug 14, 2016
Nigdzie nie natrafiłem na opowiadanie, gdzie Hermiona ucieka sprzed ołtarza. Zapowiada się obiecująco. Na pewno będę czytać dalej. Weny życzę