Atlantis(shqip)

Atlantis(shqip)

18.5K Reads 1.8K Votes 20 Part Story
sidorelahasa By sidorelahasa Updated Feb 01

"Ti nuk me urren Ares." gjuha e saj pershkoi gjatesine e qafes se tij duke thithur aromen e tij mashkullore, vendosi nje puthje te lehte pas veshit te tij, nje te lehte vetem sa ta therriste ne tundim. 
     
  "Une jam droge dhe ti je i varur pas meje. Une jam e vetmja gje qe nuk urren." vazhdoi turturen e saj te embel, duke e thithur ne gushe, duke lene kafshimet e saj te dashurise. Mund ta ndiente trupin e tij te reagonte nen prekjen ashtu si dikur.Gjithmone i zjarrte,gjithmone i saji. 
     
  "Grei.... "ai mund ta ndiente trupin e saj te bute ngjeshur me te tijin, gjinjte e saj gjysme te zbuluar nga fustani i zi prej mendafshi. E kishte kerkuar kete ndienje te zjarrte prej shume vitesh. E fshehur nga deshira per hakmarrje por gjithmone ishte aty,ajo ishte femra e tij.
     
  " Me thuaj qe me deshiron Ares, e di qe me ndien.E di qe nuk mund te flesh sepse nuk deshiron te enderrosh per mua.E di qe drogohesh qe gjeja e fundit te kujtosh te jete emri im"buzet e saj te buta preken lehte te tijat duke dashuruar pasionin midis tyre,nuk kishin me frike nga flaket e tij.
     
  "Nuk mund ta harroje kurre Atlantisin qe zbulova ne buzet e tua Ares." ai nuk i rrezistoi dot me teper. I vendosi duart ne bel dhe e perqafoi me gjithe fuqine qe kishte. E donte. E deshironte. Donte qe te ishte e tija. 
     
     Cover by @SidorelaHasa
     Trailer by @Iliveintheclouds
     Started .18 .09 .2016 
     Finished. . .

 • albania
 • albanian
 • arestheodoros
 • badboy
 • badgirl
 • candiceswanpoel
 • dashuri
 • greysteel
 • hakmarrje
 • henrycavill
 • irland
 • romance
 • romantike
 • seksi
 • sexycaveman
 • sexycouple
 • shqip
 • urrejtje
salvadordominges salvadordominges Apr 04, 2017
Do na i perfundosh historine se na ke lene me birre ne zemer.
ShadowsInTheNight101 ShadowsInTheNight101 Jul 08, 2017
Same pz 
               Ma shume halli qe tapo e merr vesh kush edhe tapo thot qenka zbut ose ia paska leju
Ma_rina11 Ma_rina11 Dec 20, 2016
Vertete po me plq kjo vajze,imagjino asht vetem nje pjes e fillimit 👌👌👏👏👏
JONA0125 JONA0125 Dec 29, 2016
OMG it is super cute super funny super awesome,i love it😍😍
               congratilations❤
AxZxJxQ AxZxJxQ Sep 23, 2016
@CrazyllekXx car t kujton qo😂😂 t tradhton me shoqen e ngusht lolll ty as q t kujtohet ajo q po think un but whatevah😂😂😂
iljena iljena Dec 27, 2016
Tashi ta dish qe keta librat e tu kisha ndermend ti lexoja kur ti mbaroje prandaj ta lash dhe troyn se ta merr shpirtin ti me vonesa😈
               Po hajd mo fal konkursit po e filloje 😜