Uległa |NA FAKTACH|

Uległa |NA FAKTACH|

82.2K Reads 4.1K Votes 39 Part Story
Submissive By xsubmissivewriter Completed

Chciałam pokazać mu, że miłość nadaje życiu sens. Że nie musi odszukiwać siebie w sadyzmie, że może spełniać się w inny sposób. Uwierzyłam w to, że moje uczucie go ocali. Byłam gotowa zabić każdą część siebie, dać się rozerwać na kawałki, jeżeli to pozwoliłoby mi zbliżyć się do jego serca.
  I choćby miał nie kochać mnie po kres swoich dni, jego uśmiech trwający wiecznie wskazałby mi ten jedyny prawdziwy sens życia: istnienie dla drugiej osoby.
  
  Opowiadanie jest pisane na faktach, zawiera brutalne opisy i sceny sadomasochistyczne. Wydarzenia te działy się pięć lat temu, obecnie mam dwadzieścia lat.

partyka21 partyka21 Oct 25, 2016
dlaczego w tak młodym wieku zainteresowałaś się takim tematem? to zazwyczaj jest rzadko spotykane, żeby młoda dziewczyna chciała mieć coś wspólnego z takim rodzajem seksu, bo w tym wieku mało osób wie  o BDSM
partyka21 partyka21 Oct 25, 2016
gdzie poznałaś tego pana kapelusznika? jeżeli nie możesz napisać zrozumiem ;)
Miglanc Miglanc Sep 11, 2016
Czytałam już Uległą, jak i wszystkie Twoje dawne książki, jednak nadal jestem pełna podziwu dla pisanych przez Ciebie powieści. Do nich po prostu chce się wracać.
xvifxkl xvifxkl Sep 07, 2016
Przyznam szczerze, że gdybym nie czytała tamtego dziennika... pogubiłabym się w tym i nie widziałabym sensu. Jednak gdy czytałam i "wiem o co chodzi" jest mi dużo łatwiej, a Ty... Ty pięknie ubrałaś to w słowa z dodatkiem słodkiej metafory.
_Submissive _Submissive Sep 03, 2016
Cudowny rozdział. Pięknie dobrane słowa, a muzyka dodaje świetnego klimatu. :)
JevelineAnne JevelineAnne Aug 30, 2016
Coś ci chyba usuwa rozdziały, bo rozdział "przedmowa" zniknął. :/