AŞK MEŞK SAÇMALIKLARI VESAİRE (#3)

AŞK MEŞK SAÇMALIKLARI VESAİRE (#3)

31.8K Reads 3.3K Votes 15 Part Story
Nurdan By NurdanKeles Updated 4 hours ago

Bir masalda olmayan her şey bu hikayede. Çünkü Aşk Meşk gerçek dünyanın ta kendisi.

Duygusallığı göz yaşartan, romantikliği kalp hızlandıran, komedisi çene ağrıtan bu dünya da artık her şey vesaireden ibaret.

Nazlı ve Mazhar'ın yarım kalmış aşkı. Gaye ve Mehmet'in alışmaya çalıştığı yeni düzenleri. Karya ve Ömer'in bunalımları. Elif ve Türker'in azıcık duygusal halleri. Nil ve İsot'un çarpraş ilişkileri. Ve Gül Oya ile Mert'in ikinci baharı.

Şimdi son defa yaslanın arkanıza. Bu sefer kalabalık bir orduyla gönüllerinize konuk olmaya geliyorlar. Hayatları değişirken, kaderlerini bu sefer yazmak için kalem sahibi olan onlar olacak.

Aşk Meşk Saçmalıkları Vesaire tüm düzensizlikleriyle, mağdur aşklarıyla ve anlamsız meşkleriyle yeniden sizlerle.

semosum2525 semosum2525 Aug 27
Nurdaaannnn sen bitanesin 😍😍😍 okumayı en çok özledigim hikaye gelsin mert gelsin gülo  gelsin devamı 😙😙😙😙😙
Ayyyyy ben bunu neden simdi goruyorum acaba? Nasil sevindimse, oyle bir sirittim ki,yanaklarima agri girdi :D nazliyla mahzarada bakin helee... Ahhhh ahhhh acayip heyecanlandim....hayirli olsun...gulcukle Merti de yeniden okumak cok guzel olacak...offf gelde simdi bolum bekle :)
- - Aug 26
Ama her gün bakıyorum bir şey var mı diye bir an önce atsan yb
jasminero70 jasminero70 Aug 13
İkinci kitap da bitti. Şimdi bunu bekliyorum. Ama bu kez mazhar'ı mert'in elinden alamayacaklar gibi geliyor bana... Hak etti çünkü...
Valla içimde hep bi burukluk oluyodu bitti diye o kadar sevindim ki bu habere anlatamam tabi aradan biraz zaman geçtiği için bazı problemler olacak ama sorun olacağını sanmıyorum
aysnrozyrk_ aysnrozyrk_ Aug 14
Ayy ben düşürdüm yenisi oluştu bile ben neden bu kadar geç haberleri alıyorum