BİR ÇOCUK SEVDİM

BİR ÇOCUK SEVDİM

21.3K Reads 1.3K Votes 6 Part Story
Çiğdem Öz By Cigdem_Oz Updated Aug 09

Duyduklarımdan sonra yaşadığım şoku atlatamıyordum. İçime derin nefesler çekmek istiyordum, rahatlayabilmek veya sakinleşebilmek için ancak boğazıma yerleşen yumru buna izin vermiyordu. 
Daha önce de hayal kırıklığına uğramıştım. Daha önce de acı çekmiştim. İnsanlara ve aşka güvenmekten vazgeçmiştim. Ama sonrasında beni bu güvensizliğin içinden Toprak çekip almıştı.
Şimdi ise daha öncekinden çok daha derin, çok daha karanlık kör kuyulara beni atan Toprak'tı. Beni daha önce hissettiğim acıdan çok daha beterine salan büyük aşkım, büyük hayranlığım Toprak'tı... Kararına karşı çıkmak istedim. Sevdiğim adam ile sevdiğim çocuğu kaybettiğimi söyleyen bu karara bağıra çağıra karşı çıkmak istedim. Ama yapamadım. Uğradığım yenilgi ve haksızlığa karşı sadece tek bir cümle çıktı dudaklarımın arasından:
"Anlaşılan ikimiz de yanlış kişilere güvenmekten bir türlü vazgeçemiyoruz."

dilbertsnck dilbertsnck Sep 02, 2016
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
hirazoksuz hirazoksuz Aug 08, 2016
once girisi sonra tanitimi okudum ayri etkilendim diyebilirim ne ironi ama
NevraMutlu NevraMutlu Aug 06, 2016
Hayırlı uğurlu olsun kuzu bol okurlu okur inşaallah 😘❤
nursenbakir nursenbakir Aug 06, 2016
İmera feram benim yine çok güzel bir hikayenin tanıtımıyla mest ettin beni....hayırlı bol okuyuculu olsun inşallah...merak ve heyecanla bekliyorum ...özlediğimi de yanına ekleyim 😘😘😘😘
baykussehri baykussehri Aug 10, 2016
Hayırlı olsun etkileyiciydi. :) Kalemine sağlık yazarım. :)
M1_GNC M1_GNC Aug 05, 2016
Beni İthafınla onurlandırdığın için çok teşekkür ederim yazarım.Çok etkili bir tanıtım olmuş  ellerine yüreğine sağlık.şimdiden heyecanlandım vallahi