He Completes Me

He Completes Me

8K Reads 1.3K Votes 73 Part Story
Mrs.Stilinski By DaniStilinski Completed

"Arviol,cfare kuptove nga gjithe kjo histori?"-me pyeti Kevi teksa me perkedhelte floket.
  "Nuk kuptova as per luften e pare botrore apo as per nje formule fizike...Une kuptova qe nje reaksion kimik nuk realizohet pas produkte kimike.."-ia ktheva une..
  "Cdo te thuash me kete?"
  "Cdo gje ka nevoje per nje gjysmen tjeter...Ti je gjysma ime,Kev"
  "Pra,une...?"
  "Po,Kev...Ti me ploteson mua! "
               
               Credit by:_arvi_ ^•^

SidorelaHasa SidorelaHasa Aug 05, 2016
Lol kjo po me duket si nje fanfiction i wattpadit me Arvin dhe Kamin
ellyphant-- ellyphant-- Aug 05, 2016
me sa di un seriali teen wolf nuk ka libra seri
               ka vetem nje liber te shkruar nga nancy holder e cila e ka bazuar ne serialin , dhe e ka shkruar pas nje viti
ellyphant-- ellyphant-- Aug 05, 2016
kevin dhe arviola , definitivisht duhet ti lexoni librat e Rick Riordan
ellyphant-- ellyphant-- Aug 05, 2016
mua me duket se kete liber do te kesh me te mirin deri tani , te shofim :*
               un e adhuroj
k_psycho k_psycho Aug 05, 2016
Hhahaha vdekshaa o zotttt mka ven personazhin tim t preferuar
_Arvi_ _Arvi_ Aug 05, 2016
-.- tplacinn ssyt :p pse po shmangetee ? :p ik mmblidh librat ik ahahha