NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
YAMAN SEVDA

YAMAN SEVDA

10.1K Reads 480 Votes 2 Part Story
Nazlı Ozan By Naz_Ozan Updated Aug 25, 2016

Üzerinde bitmiş kadehler ve şişelerle kaplı bir masanın yanından geçmeye çalıştığı sırada anîden kopan gürültüyle yavaşlamak zorunda kaldı.

Harika!

Tek istediği serin gecenin nefesini yüzünde hissetmekken aptal bir kavganın tam ortasına düşmüştü. "Kahretsin!" diye söylenerek oradan uzaklaşmaya çalışırken başında hissettiği darbeyle durmak zorunda kaldı.

Lânet olsun bir bu eksikti! Birisi başına şişeyle vurmuştu.

Arkasını döndü ve sert bir nefes vererek kızgınlıkla etrafına baktı. Bunu yapan beyinsize sağlam bir yumruk atmak için sabırsızlanıyordu. Başını yan tarafa çevirdiği sırada yanı başında duran sarışın bir kızın elindeki ucu parçalanmış şişeyi gördü. Bakışlarını dikkatle kızın yüzünde gezdirirken son derece kızgındı. O lânet olasıca birine vurduğunun farkında bile değildi ve elindeki şişeyi panik içerisinde atarak geri çekilmeye çalışıyordu. Elini yavaşça başına doğru götürünce şişkinliği hissetti. Üstelik az da olsa kanıyordu. Eğer o kız hiçbir şey yapmamış gibi buradan sıvışıp gideceğini sanıyorsa yanılıyordu. Tam kızı kendine doğru çekmek için bir adım atmıştı ki kolunu tutan sert bir el ile karşı karşıya geldi ve durmak zorunda kaldı.

pinarkinay pinarkinay Aug 04, 2016
Canimmm ellerine sağlık 😘 😘 😘 😘 merakla bekliyor olacagimm😊😊😊
HafsanurHatun HafsanurHatun Aug 04, 2016
Yeni hilkaye hayirli olsun guzel bir macera bizi bekliyorrr;))))
NevraMutlu NevraMutlu Aug 04, 2016
Naz'ım harika bir başlangıç. Yaman tam hayal ettiğim gibi. Bence harika ikili olacaklar. Merakla bekliyorum canım. Emeğine sağlık. 😘❤
beatifulgirlsid beatifulgirlsid Aug 05, 2016
Bence hep Yaman'ın ağzından anlatılmalı merak ediyoruz yani Yaman'ı ;) Çokk güzel olmuş Nazlı Abla ellerine sağlık ♥
birkucukyagmur birkucukyagmur Aug 25, 2016
Her ne kadar basılsın sonra okuyacağım desem de 2. bölüm de gelince dayanamadım.  Tanıştığımıza memnun oldum Bay Ya :))  Bir Yaman da bende var belki ilerde tanışır kaynaşırsınız :D Nazlıcığım eline emeğine sağlık :)) Ben 2. bölüme kaçar ;)
semraurlu semraurlu Aug 04, 2016
Nazlım, hayırlı uğurlu olsun hikayen. Bu yoluda beraber yürümek nasip olur inşallh. Yaman adı gibi masallah💖😘