Worthy of love

Worthy of love

31.3K Reads 2.4K Votes 32 Part Story
Klaudia By Klaudyna9909 Updated 7 days ago

Ellie traci rodziców i trafia do domu dziecka. Tego dnia kończy się jej dzieciństwo, ale nie tylko. Musi podjąć walkę, która w skutkach okaże się katastrofalna. Zamiast wesołej, otwartej i szczęśliwej dziewczyny w progu dorosłego życia stanie zdystansowana, zamknięta w sobie młoda kobieta, która uważa, że wszelkie emocje i uczucia to słabość, a już szczególnie miłość. 
  Nowym początkiem ma być praca, która jest niemałym wyzwaniem, gdy okazuje się, że nieznajomy szef wcale nie jest taki nieznajomy. Bieg zdarzeń sprawia, że Ellie zaczyna się coraz bardziej fascynować Michaelem, ale nie potrafi pokonać własnych lęków. On jednak cały czas naciska. Czy Ellie wyzna mu prawdę? Czy Michael będzie w stanie ją zaakceptować?
  Na domiar wszystkiego okazuje się, że śmierć jej rodziców wcale nie musiała być przypadkiem, a Ellie upewnia się w tym, gdy znajduje dziwne dokumenty u osoby, którą nigdy wcześniej nie podejrzewałaby o taki czyn.
  Wszelkie emocje i uczucia, które zaczynają targać jej wnętrzem sprawiają, że Ellie nie potrafi już odróżnić wrogów od przyjaciół i musi zaufać osobie, która jako jedyna nic nie wie o jej kłopotach. Czy Ellie będzie w stanie wybaczyć Michaelowi? Czy pokona własny ból, i poskromi dumę? Michael zasłuży sobie na wybaczenie?
  Czy oboje wykażą się godni swojej miłości?
  
  11.10.16 - #36

No comments listed yet.