NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
My Bad Agreste

My Bad Agreste

7.6K Reads 682 Votes 16 Part Story
Ałtorcia :$ By Ta_Co_Kocha_Siebie Updated Mar 22

Marinette przeprowadziła się do Paryża... Niby wszystko wydawałoby się okej...Ale czy napewno?  Już pierwszego dnia szkoły zaczepia ją szkolny Bad Boy... Czy Marinette sobie z tym poradzi?  Jakie mogą być skutki tej znajomości?  A może to nie zwyczajna znajomość... 

⚠Słowa nieocunzerowane

BlondieAgreste BlondieAgreste a day ago
Jezuu ciągle masz jakieś błędy ortograficzne, to jeszcze powtarza się sytuacja i to robi się nudne.
Tori225t Tori225t Oct 13, 2016
Ja bym tu dała coś w stylu: "Pierwszy dzień w szkole, a ty już na mnie lecisz?" albo "Nawet się dobrze nie znamy, a ty już na mnie lecisz?"
holi_holy_ holi_holy_ Aug 29, 2016
Meh, typowe. Szara myszka, bed boj, tró laff, nawrócenie, wyznanie o co chodziło (najczęściej porzucenie przez rodzica) i hepi ending, tęcze i jednorożce. A w śród nich gromadka dzieci i pies.
AquaRivendail AquaRivendail Aug 29, 2016
Gdyby nie pewien chłopak [PRZECINEK]* wylądowałabym* na ziemi.
stay_with_me_queen stay_with_me_queen Aug 29, 2016
Raczej "korzystając z tego, że nauczyciela nie było jeszcze w klasie rozmawiałam z Alyą, która opowiedziała mi to i owo o klasie. Nagle do pomieszczenia wszedł wysoki blondyn o pięknych, zielonych oczach. Spojrzał na mnie i puścił mi oczko."
Anonimowaja Anonimowaja Aug 29, 2016
Może doleję oliwy do ognia, może nie, ale gdybyś chciała, jestem w stanie betować ci ten tekst. Ale jak wyzywasz każdego, kto ci oferuje pomoc, to ja nie wiem, czy z tobą wszystko w porządku.