NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ALFA ERKEK

ALFA ERKEK

19.8K Reads 474 Votes 24 Part Story
Can Akdemir By zmayron Updated Mar 28

Eveeet! Kadınların kölen olmasına hazır ol! Artık diğer erkeklerden farklısın! Bunu okuyorsan Alfa Erkeği olma yolunda ilk adımı attın demektir. İster bekar olsun, ister evli. İster nişanlı olsun, ister dünyanın en güzel kızı. HEPSİNİ BAŞTAN ÇIKARMAN KESİNLİKLE MÜMKÜN! Özellikle aşk acısı çekenler bu eğitim serisini okudukları takdirde kendilerine büyük farkındalık katacaklar ve bu acılarından çok rahat kurtulacaklardır... 
    ( BU EĞİTİM SERİSİ TAMAMEN PROFESYONEL BİRİ TARAFINDAN YAZILMAKTADIR )
    Güzel kızların yanında hep ayı gibi erkekler olduğunu söylerler. Bunun sebebi yanındaki erkeklerin işi bilmesinden kaynaklanır. Belki bilinçsizce yapıyor alfa davranışlarını, belki de bilinçli olarak...
 BİZ BİLİNÇLİ OLARAK YAPACAĞIZ!
    Bu seride Türkiye'de yaygın olmayan bir bilimsel tekniği anlatacağım. Öyle ki Türkiye'de yaygın olsaydı memleketin her yeri abaza kaynamazdı.
    Bir "Alfa Erkeği" asla sıradan değildir. Kızlar için özeldir, farklıdır! Öyle ki biz Alfalar farklı olduğumuz için kızların ilgilerini çekeriz. Her şeyi teker teker anlatacağım. Alfa eğitimi için SEN! DEĞİŞİME VAR MISIN? :)
 
 NOT: Lütfen değişime açık olmayan, kadınların kölesi olmak isteyip aşk acısından zevk alan aciz ve karizma yoksunu erkekler bu değişim setini okumaya kalkışmasın !  Diğer "Alfa Erkek" konularını ele alan yazarlara benzemez bu eğitim serisi... Google'daki aramada çıkan "kız tavlama taktikleri" yazılarına hiç benzemez!
 
 HER PAZAR YENİ BÖLÜM YAYINLANMAKTADIR !

No comments listed yet.