Dasma me 'kripe' |shqip|

Dasma me 'kripe' |shqip|

5.7K Reads 730 Votes 22 Part Story
Enxhi By AngieRun Updated Nov 26, 2016

Titull provizor :D 

Lexim i shpejte vere nga une qe mundohem (dhe do deshtoj) ne krijimin e nje historie 'komedi'. 
Do deshtoj sepse mendja ime e ka te pamundur te shkruaje pa shtuar cik faktore dramatike por do mundohem sa me shume te jem sa me e thjeshte, te rri larg gjerave per te qare dhe ta bej personazhen kryesore sa me 'ters' dhe 'ngordhalaqe' qe te jete e mundur :D 

*Slow updades - deri kur te perfundoje historia tjeter qe kam ongoing*

Cover by @blazing_rose679

Erisa__ Erisa__ Jul 31, 2016
Sa bukur shkruan o dreq.Suksese se qenka super. 
               Btw te pafsha ne NYC😙
AxZxJxQ AxZxJxQ Jul 30, 2016
Amazing gurl... Kjo ana ketu qenka po aq funny sa ana tjeter. Mezi pres "slow updatet" e tu te radhes xp suksese hun 💋💋💗💗💖
LauraLauraa6 LauraLauraa6 Jul 30, 2016
😂😂😂 shum funny si histori 
               Jam e sigurt qe do jet super por si fillim ke disa histori qe ke "vite" pa ber update 
               Suksese 😍😍
erilda_ erilda_ Jul 31, 2016
E si mund te mos jete pj e bukur kur eshte shkruar nga! Shume sukese! 😚
SebastjaN1 SebastjaN1 Aug 01, 2016
sa bukur do ishte sikur te pakten te mbaroje vetem njeren nga ato 65856471256324 histori qe ke nisur :)
megimegg megimegg Jul 31, 2016
Pjesa e pare eshte shum ineteresante *_* sidomos kur u rrezua njeher :p 
               Na duhej nje komedi e shkruar nga ty e me c shikoj do shkelqesh edhe kete here 😍😍
               Suksese :)