NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
BABASININ PRENSESİ

BABASININ PRENSESİ

43.8K Reads 3K Votes 17 Part Story
İrem ✨ By WillBeNormal Updated Apr 04

Animelerle kafayı bozmuş, tatil sendromuna giren, 'egon kadar konuş' sözünü hayat felsefesi yapmış bir değişik; Miraç Kara.

Miraçın iç sesi olmasına rağmen, Mısraya aşık olmuş, Miraçın 'Denyo!' dediği ama asla o lakabı benimsemeyen, sahibinden zıt bir şahıs; Miraçın iç ses bey.

Miraçın çocukluk arkadaşı,Kro ama gururlu, semt oturuşu yapmadığı bir gün olunca yerinde duramayan, '1-2-3 diyince hep beraber çömüyoruz.' diyip ortamı mahveden bir tuhaf kız; Mısra Güngören.

Yemeklere olan sevgisi yüzünden yemeklerle kafayı bozmuş, soğuk espiri kralı ünvanına sahip,
Ecem ve Görkemin kavgalarına şahit olunca 'psikolojimi bozuyorsunuz.' diye mızmızlanan küçük bir ponçik; Batu Kaplan.

İkiz olmalarına rağmen birbirlerinden tamamen farklı olan, 7/24 olmasada habire zıtlaşan ve Batudan azar işitip yerlerine pısan 2 manyak; Ecem ve Görkem Yavuz.

Paralarla kafa bulan, parasız olunca eli ayağı titreyen, 'Denizde balık, bende para.' sözünü uydurmuş, en yakın arkadaşının kardeşini seven ama araları bozulmasın diye açılamayan fedakâr bir aşık; Sıraç Demir.

Miraça takıntısından dolayı herkesin nefret ettiği, Mısra ve Ecem in uyuz olup, ortak düşmanlarından biri olan, Miraçın 'Kapılma rüzgârıma çarpılırsın.' diyip başından savmaya çalıştığı uyuz bir kız; Melodi Ar.

Görkemi seven ama Görkemde ona karşı bişeyler hissetmeye başlayınca onu bırakıp giden, Mısra ve Ecemin 2. ortak düşmanı olan, Batunun şirret lakabı taktığı, Mısraya gıcık olan, herkes gibi tuhaf biri; Gece Şimşek.


Miraçın muhabbet kuşu olan, lakabı Muho olup semt oturuşu şarkısını az çok Miraç tarafından ezberletilmiş, dereceleri oynanılmış garip bir kuş; Muhittin.


Tüm bu tuhaflıklara 'amaaan nolucak sanki.' diyip birazcık kendinizi buluyorsanız, buyrun efendim... 

Biz hazırız, peki siz?

O zaman tatil başlasın!

irmaky_ irmaky_ Mar 11
Bugün okuldaki çocukta test çözmüştük cevapları verir misin lütfen falan dedi yalvarman hoşuma gitti devam et dedim çocuk şok sşckcidlfğrş
olzbuz olzbuz Nov 28, 2016
kivircigim galp ben... Bir evlenip gelebilir miyiz seninle? Ben seninle eglenmiyorum ciddi dusunuyorum
Aynn ya bende Ankara da yaşıyom okullarda selam demek yerine karşılıklı semt oturuşu yapıyoz ndndn(tabikide yalan, gerçek fln mı sandın)
_NeoBirZenci_ _NeoBirZenci_ Dec 30, 2016
Yo o ciddi bende en az günde 10 saniye yaparım (ankarada yaşıyorum)
Lan kızlar havlu isteyince kalk kendin al diyorlar lan....isyağğğğnnnn
Hiç bir zaman anne olamayacak:((( Belki baba olabilir... kdjdjddjl