Ben Şizofren Değiliz.

Ben Şizofren Değiliz.

5K Reads 813 Votes 34 Part Story
hikmet By DoctorOswin Updated Oct 29

Düşünün; normal bir pazar akşamı, gökyüzü yıldızlı, evinizin balkonunda oturuyorsunuz. Ve bir ses duydunuz: "Aramıza hoşgeldin, kardeşim.. Bizimle delirmeye hazır mısın?"
  
  Söylediklerine inanacağım, ve bende onların benim yanımda olduğu gibi, sen kafayı sıyırırken yanında olacağım, kardeşim.. Hayatın parlak, yaldızlı paketine aldanmamanı, çünkü içinin çürük olabileceğini sana öğreteceğim.. Seninle işim bittiğinde, her insanın biraz deli olduğunu, ama bunları sakladıklarını fark edeceksin; bir bakmışsın ki bunlardan biri de sensin.. Korkma, gel benimle, kardeşim.. Yaşadığım her acınası anı iliklerine kadar hissedeceksin.. Korkma, canını acıtmayacağım; aksine, sana cinayet işlemenin ne kadar zevkli olduğunu kanıtlayacağım.. Ne yapmak istersin onları? Kafanda öldürdüğün zavallıları orada bırakmamalısın.. Ölüler kokar, kardeşim. Zihninde kokmalarına izin vermemelisin.. Gözlerinden anlıyorum, o uçuk düşünceyi, hayranlıkla harmanlanmış korkuyu anlıyorum.. Korkma, kardeşim.. Seninle çok ama çok eğleneceğiz..
  
  Her zaman kabuslardan korkmadın mı? İçindeki yaşam enerjisini senden almadılar mı? İntikam almak ister misin, peki? Ya sana, seni korktuğun kabuslardan birine çevireceğimi söyleseydim? Kabul eder miydin? Kapıyı aralık bıraktım, kardeşim, gel içeri.. Benden sakın korkma.. Korktuğun her şeyi birlikte yapacağız.. Yeter ki benden korkma.. Biliyorsun.. Benim sorulara ihityacım var; senin cevaplara.. Birbirimize istediğimizi verebiliriz, kardeşim.. Gel içeri.. İyileştiğini düşünürken delireceksin, kardeşim.. Birlikte delirelim..
  
  |31.07.2016, Bir Pazar Gecesi, Kafayı Yememe Çeyrek Kala.|

Bu arada kapak çok mütüşmel olmuş bence. Kim yaptıysa eline sağlık. En beğendiğim şey tilkiydi skmdjfmsdjfksdnfmıjdsknfusdjk
Tavşanları ve tilkileri çoğu şeyden çok severim *^*
               Tıpki ilk cümleden bu kitabı sevdiğim gibi *^*
Tilki'nin düşüncelerini okumak çok hoş ya jdsmfdfjd Kanka bu hikaye mütüşmel. Tutmalı mutlaka dsjfmsdkfj
Ne zaman yerinde oldu kiii (çünkü tilkeler farklıdir cjfj)
Sevgilim *-* Çok tatlı kelime ya jdsmf Bi kere erkekler gözleriyle anlamlı anlamlı bakamaz. Tilki kız mı acaba?
Ben gerizekalıyım galiba. Cinsiyetlerini çözemedim sdjfmjd Neyse, belki başka bölümler geldikçe çözebilirim :D