NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ben Şizofren Değiliz.

Ben Şizofren Değiliz.

9.9K Reads 1.5K Votes 41 Part Story
Queen B. By vaemortis Updated May 09

Düşünün; normal bir pazar akşamı, gökyüzü yıldızlı, evinizin balkonunda oturuyorsunuz. Ve bir ses duydunuz: "Aramıza hoşgeldin, kardeşim.. Bizimle delirmeye hazır mısın?"
   
   Söylediklerine inanacağım, ve bende onların benim yanımda olduğu gibi, sen kafayı sıyırırken yanında olacağım, kardeşim.. Hayatın parlak, yaldızlı paketine aldanmamanı, çünkü içinin çürük olabileceğini sana öğreteceğim.. Seninle işim bittiğinde, her insanın biraz deli olduğunu, ama bunları sakladıklarını fark edeceksin; bir bakmışsın ki bunlardan biri de sensin.. Korkma, gel benimle, kardeşim.. Yaşadığım her acınası anı iliklerine kadar hissedeceksin.. Korkma, canını acıtmayacağım; aksine, sana cinayet işlemenin ne kadar zevkli olduğunu kanıtlayacağım.. Ne yapmak istersin onları? Kafanda öldürdüğün zavallıları orada bırakmamalısın.. Ölüler kokar, kardeşim. Zihninde kokmalarına izin vermemelisin.. Gözlerinden anlıyorum, o uçuk düşünceyi, hayranlıkla harmanlanmış korkuyu anlıyorum.. Korkma, kardeşim.. Seninle çok ama çok eğleneceğiz..
   
   Her zaman kabuslardan korkmadın mı? İçindeki yaşam enerjisini senden almadılar mı? İntikam almak ister misin, peki? Ya sana, seni korktuğun kabuslardan birine çevireceğimi söyleseydim? Kabul eder miydin? Kapıyı aralık bıraktım, kardeşim, gel içeri.. Benden sakın korkma.. Korktuğun her şeyi birlikte yapacağız.. Yeter ki benden korkma.. Biliyorsun.. Benim sorulara ihityacım var; senin cevaplara.. Birbirimize istediğimizi verebiliriz, kardeşim.. Gel içeri.. İyileştiğini düşünürken delireceksin, kardeşim.. Birlikte delirelim..
   
   |31.07.2016, Bir Pazar Gecesi, Kafayı Yememe Çeyrek Kala.|

mugesu756 mugesu756 May 18
Oha katil mi? Hmm... Sevdim nihaahahhahahahsahdgnkdkrpwlrşwişskfflfk. Cidden yha. Hadi cinayet işle. Sadist ol 👹👹👹💀💀💀💀 Sadistleri severim 😈😈😈😈
_Angel-Without-Wings _Angel-Without-Wings Oct 10, 2016
Tavşanları ve tilkileri çoğu şeyden çok severim *^*
               Tıpki ilk cümleden bu kitabı sevdiğim gibi *^*
CikolataKurdu1 CikolataKurdu1 Aug 01, 2016
Ben gerizekalıyım galiba. Cinsiyetlerini çözemedim sdjfmjd Neyse, belki başka bölümler geldikçe çözebilirim :D
BrownieKusanUnicorn BrownieKusanUnicorn Aug 03, 2016
ÇOK MÜTÜŞTÜ LANED kdndkdndmznss bu arada watty gene uygulamanın içine etmiş yorumlar alttan fırlıyor .-. Güncellemenize koyayım cidden...
Ben şizofren değiliz? Ya komik olsun diye böyle bi başlık koydun yada birinin sana acil türkçe öğretmesi gerek
CikolataKurdu1 CikolataKurdu1 Aug 01, 2016
Çok beğendim be djfmdj Keşke orada internet olsaydı da bayağı konuşurduk kdsjfmdjfd