Unutmadım Unutamam

Unutmadım Unutamam

75.5K Reads 5.8K Votes 24 Part Story
Rukiye Kayaarslan By esayrumu Updated Mar 17, 2017

TANITIM
 
 Delfin ve Serdar için hikaye ilk görüşte aşkla başlamadı. İkinci görüşte de değildi onları içine alan yangının ilk kıvılcımlarının oluşması. Üçüncü ve dördüncü görüşte bu aşkı doğurmadı. İkisi içinde büyük bir soru işaretiydi kalplerinin yıllar sonra biranda dile gelişi. Kim inanırdı ki çapkın Serdar'ın gerçekten aşık olacağına ya da sivri dilli Delfin'in kalbinin ona kayacağına? İnanmak bu yüzden kolay olmadı ama gerçeklerin inkarı da uzun sürmezdi. 
 
 "Yan yana büyüdük. İki arkadaş gibiydik. Ne oldu da her şey değişti? Bu kalp ne zaman sana kaydı? Yanlış görülerim ne ara aydınlandı? Delfin sen hangi ara sızdın kalbimin en derinlerine?"
 
 "Kuzen arkadaşından sevgili olur mu? Eski çapkın gerçekten uslanır mı? Hey hain kalbim yıllar sonra bu yaptığın ne? Gerçekten inanıyor musun ondan gelen aşk itirafına? Güvenebilir misin ömür boyu ellerini sıcacık tutacağına?"

 • ayrılık
 • aşk
 • hüzün
 • komedi
 • romantik
 • romantizm
 • sevgi
baykussehri baykussehri Aug 01, 2016
Çok güzel olmuş. Yazım bir harika bölüm ve onlar da öyle. :) ❤ Gülümsetmeler için teşekkürler. Hayırlı olsun bakalım neler yaşayacağız. Kalemine, yüreğine sağlık. :)
zehrazehra63 zehrazehra63 Nov 27, 2016
Bnde ilk defa bu uygulamaya katldm ama şimdiden heycanlandm
goksenaggon goksenaggon Jul 28, 2016
Başarılar diliyorum sevgili yazarım....eminim çok güzel olacaktır diğerleri gibi...emeğine güzel yüreğine sağlık
BirBuketMaVi BirBuketMaVi Aug 08, 2016
Hayırlı olsun güzel başlangıç olmuş. İnşallah böyle devam eder. ☺
Beren71 Beren71 Jul 31, 2016
Hayırlı olsun yazarcanım çok sevindim hikayemizin başlamasına.İlk bölümümüz gayet güzeldi ellerine sağlık. Yeni bölümümüz çabuk gelir umarım:))
ca-glayan ca-glayan Jul 29, 2016
Yazarcım okumayı özlemişim seni ellerine kollarına kalemine saglık