NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Miasto bez ciebie

Miasto bez ciebie

326 Reads 29 Votes 10 Part Story
-Nerinne- By -Nerinne- Updated Jun 29

Vivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
    
  Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo?
    
  Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.
    
   ~ ~ ~
    
  Data publikacji: 27.07.16 r.
  Blog: http://miasto-bez-ciebie.blogspot.com
  Beta: Hakurenio (http://betowanie.blogspot.com/2017/02/hakurenio.html)
  
  Picture: http://hunterleone.com/john-luke-robertson-mary-kate-mceacharn-engagements/

DzikaRadosc DzikaRadosc Sep 20, 2016
Jeśli zależy Ci na rzetelnej opinii, polecałabym Ci zgłosić się do jakiejś wattpadowej recenzentki. Tylko bądź... selektywna i uważaj na samozwańcze alfy i omegi, których pełno.
ania8282 ania8282 Aug 30, 2016
Droga autorko. Niezmiernie mi miło, że wpadłam na ciebie. Bardzo zaciekawiłaś mnie początkiem tej historii. Miasto bez Jeffa. Hmm, albo wyjedzie, albo niestety umrze. Ale poczekam na dalszy rozwój wydarzeń. Także jestem z tobą. Czekam na kolejny rozdział. Pozdrawiam ania