│» Vzhůru Nohama « │VADAK │

│» Vzhůru Nohama « │VADAK │

5.9K Reads 410 Votes 7 Part Story
maysonnie By maysonnie Updated Nov 20

× POKRAČOVÁNÍ FANFIKCE LÉČBA LÁSKOU ×

Je to měsíc po tom, co se to stalo. Lucka vymazala veškeré své vzpomínky na Vadima. Vyhodila společné fotky rozvěšené nad postelí, smazala si jeho číslo, odstranila ho z přátel, nikdy ho už nepotkala.

Zdá se, že to všechno konečně překonala. Dokázala se přes všechno to přenést. Nyní žije šťastný život. Má kamarády, po rozvodu jejích rodičů svého otce navštěvuje několikrát do měsíce, jsou prázdniny, má spoustu volného času a na Vadima zapomněla. Zapomněla na člověka, který pro ni toho udělal tolik dobrého, ale také špatného, co zkazilo všechno dobré.

To ovšem ještě netuší, že se Vadim vrátí a Lucčin život se obrátí vzhůru nohama.

Fanfikce, která je jiná, než ta fanfikce, kterou si představíte, když se slovo FANFIKCE řekne.

Děj i chování postav je smyšlený.

Skittleskaa Skittleskaa Jul 29
Uzasne 😍😍😍 musíš hned vydat novej díl!! 😂😍
skategirlie skategirlie Aug 02
Nejsem psychicky připravená číst o tom, jak je Vadim na někoho zlý, protože mi to k němu absolutně nesedí a vím že takhle se nechová. Je mi to proti kůži a tím je to napínavější a zajímavější. Husina! #nextepisodearmy
Boží! <3
               Mé fanfikci se to nevyrovná, tvoje je prostě SUPROVÁ!! <3
Ježíš 😍 konečně 💕 Už se těším na další díl!😂💞
Kacka43 Kacka43 Aug 02
Prosím alší díl :) Bezva fanfikce !Ale jak psala skategirlie Vadim je moc hodný na to aby s tajemně smál.. je to napínave, ale zní to hrůzostašně což mi nesedí k Vaďákovi nesedí ;)
Anchaaaa Anchaaaa Aug 02
Byla jsem strašně smutná, když Léčba láskou neskončila happy endem. A teď zjistím, že je druhý díl! No jsem nehorázně šťastná! Jinak moc ti to jde, pokračuj. ;)