Dobesia

Dobesia

8.6K Reads 1.2K Votes 25 Part Story
Ambra Alarcón By AmmyReal98 Completed

Cdo njeri e ka nje pike te dobet. Por a do mund banda 'Scorpions' ta mbrojne ate te tyren?

thatELLY thatELLY Aug 05, 2016
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   omg per nje minute deshova tek ky
Aniannaa Aniannaa Aug 05, 2016
Ka njeri te me kthjelloj pak mua se u bera me lemsh se vet lemshi. 
               Kush eshte personazhi kryesor femer dhe si e ka emrin ajo qe ishte ne psikiatri😨😨
- - Sep 17, 2016
Epo te marresh note kur sje ne mesim ketu e mora vesh :-( :-(
               Cjan keta mesues perbindsha njeher
LauraLauraa6 LauraLauraa6 Aug 05, 2016
Supeeeer 😍
               Tani kam frik te besoj te mamate e shokve se kushedi se ca ndodh 😂😂
_mikaeka_28 _mikaeka_28 Aug 05, 2016
Zysha e kimis i ngjaka pak asaj qe kam une per fiziken ;-) ;-)po nuk eshte kaq e eger sa kjo , fal zotit
thatELLY thatELLY Aug 05, 2016
this is awesome keep it up with the amazing work
               ps I already ship them two