NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Let Me Breathe

Let Me Breathe

3K Reads 374 Votes 32 Part Story
Eris Dissension By 1Eris_Dissension Completed

Liceum Dla Gatunków Paranormalnych (L.D.G.P), bliżej znane, jako Arendelle High School to Norweska szkoła o dziwnych standardach, na pozór nieróżniąca się od innych. Aby się tam dostać nie trzeba zdawać żadnych egzaminów. Wystarczy być... Wybrykiem natury. Każdy uczeń L.D.G.P ma w sobie coś dziwnego. Własny sekret: niezwykłą moc, zaczynając od super szybkości i nadludzkiej siły, poprzez niewidzialność, czy umiejętność teleportacji, aż po te najsilniejsze: panowanie nad żywiołami. Mimo, że wszyscy tam wiedzą, że są otoczeni podobnymi do siebie osobami, każdy zazdrośnie strzeże swojej tajemnicy. Jedni wykorzystują swoją moc w dobrych celach, inni w złych, a jeszcze inni nie korzystają z nich w ogóle. Ale wszyscy są przygotowywani do jednego: nadchodzącej wojny.

1Eris_Dissension 1Eris_Dissension Jul 28, 2016
Dzięki, choć powoli kończy mi się zasób zboczonych tekstów XD
Uszczypnął ją w tyłek. Elsa jak się patrzy. Już go kocham. A tak swoją drogą bardzo fajnie ci wychodzą opisy i widać, że masz bogate słownictwo. Pochwaliłabym jeszcze, ale pędzę czytać dalej.
Llamita_ Llamita_ Aug 26, 2016
Chwila momęt skoro Elias to chłopak to czy nie powinno być: "denerwowała go w niej najbardziej. Jej aroganckie podejście [...] na niego jak płachta na byka"???
PercieJackson PercieJackson Jul 26, 2016
Genderbend Elsa? Okej
               Genderbend zboczona i arogancka Elsa? Tego jeszcze nie grali XD
PercieJackson PercieJackson Aug 09, 2016
Moja wyobraźnia to zdrajca ;-; wyobraziłam sobie Kristoffa w tych ciuchach ;-;
Oluduoluduoluduoludu... Najpierw Elias stosuje chamski podryw by stracić dziewczynę na rzecz trzydziestoparolatka. Coraz bardziej mnie to intryguje....