Znala jsem Siriuse Blacka

Znala jsem Siriuse Blacka

65.5K Reads 5.3K Votes 31 Part Story
Lady Spruce By sprucelady123 Completed

Helene White je velmi zvláštní dívka, která navštěvuje Bradavice- školu čar a kouzel. Moudrý klobouk ji zařadil do Nebelvíru, kde poznala svou nejlepší přítelkyni Lily Evansovou a také nechvalně známé Poberty. Často brouzdá po školních pozemcích a věnuje se svým myšlenkám. I když má do jisté míry úctu ke školnímu řádu, tak se rozhodla stát zvěromágem. Dokázala se proměnit ve vlka a využívala toho většinou o nocích plných hvězd. Při jednom takovém večeru narazila na jelena, psa, krysu a vlkodlaka. Něco se jí na nich nezdálo a tak se je rozhodla ve vlčí podobě sledovat. Nakonec uviděla, jak se z nich stali chlapci a co víc? Byli to její spolužáci, objevila další zvěromágy! A co s jejím příběhem má společného Sirius Black? Je to nafoukaný a arogantní trouba, který si z ní neustále utahuje a občas ji jeho poznámky i mrzí, protože se jí líbí, ale za nic na světe to nechce přiznat. Zatím se seznámí s mladým vzorným vlkodlakem Remusem Lupinem, který se do ní zamiluje, ale ona jeho city bohužel
 neopětuje. Se Siriusem zřídkakdy prohodí pár vět a většinou to končí soubojem nebo hádkou. Ale nenávist má velmi blízko k lásce, bude to i jejich případ, nebo pro něj bude pořád jen ta otravná kámoška Lily Evansové-lásky Jamese Pottera? Čtěte její příběh od prvního dne v Bradavicích až po listopad 1981. Její příběh tím ale nekončí, píšu pokračování, Znala jsem Siriuse Blacka II a Znala jsem Siriuse Blacka III, tak se mrkněte :)

Moc děkuj @Unicornnes za krásný cover! :)
Nejlepší umístění
65# fan fikce 21.9.2016

emma431 emma431 Jul 29
Čtu to po pátý a pořád mě to bavý. Dokonce to přečetl i můj bratr který nečte.
Jak ty to sakra děláš? 😂😂Já to čtu už po čtvrtý! 😊Tebe by taky měli přijmout do Bradavic! 😂😂
Vážně. Logan jako Regulus?? Jako neni to zas tak spatne.. Ale to jsem necekala. 
               😊😊😮😂
pirkovaa pirkovaa Nov 03, 2016
Určitě si jí dávám do knihovny! :D ( Prosím, ať je to i dál tak super.. :D )
Dennysskaa Dennysskaa Oct 20, 2016
Nechci ti do toho nějak kecat :D ale měla by jsi ty věty psát v uvozovkách jak se má a ne je jen zvýrazňovat. Vypadá to pak spíš jako myšlenky :)
mysutka1 mysutka1 Dec 25, 2016
Oprav mě, jestli se pletu, ale prváci nesmí mít košťata, ne?