NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Znala jsem Siriuse Blacka

Znala jsem Siriuse Blacka

56.4K Reads 4.6K Votes 31 Part Story
Lady Spruce By sprucelady123 Completed

Helene White je velmi zvláštní dívka, která navštěvuje Bradavice- školu čar a kouzel. Moudrý klobouk ji zařadil do Nebelvíru, kde poznala svou nejlepší přítelkyni Lily Evansovou a také nechvalně známé Poberty. Často brouzdá po školních pozemcích a věnuje se svým myšlenkám. I když má do jisté míry úctu ke školnímu řádu, tak se rozhodla stát zvěromágem. Dokázala se proměnit ve vlka a využívala toho většinou o nocích plných hvězd. Při jednom takovém večeru narazila na jelena, psa, krysu a vlkodlaka. Něco se jí na nich nezdálo a tak se je rozhodla ve vlčí podobě sledovat. Nakonec uviděla, jak se z nich stali chlapci a co víc? Byli to její spolužáci, objevila další zvěromágy! A co s jejím příběhem má společného Sirius Black? Je to nafoukaný a arogantní trouba, který si z ní neustále utahuje a občas ji jeho poznámky i mrzí, protože se jí líbí, ale za nic na světe to nechce přiznat. Zatím se seznámí s mladým vzorným vlkodlakem Remusem Lupinem, který se do ní zamiluje, ale ona jeho city bohužel
 neopětuje. Se Siriusem zřídkakdy prohodí pár vět a většinou to končí soubojem nebo hádkou. Ale nenávist má velmi blízko k lásce, bude to i jejich případ, nebo pro něj bude pořád jen ta otravná kámoška Lily Evansové-lásky Jamese Pottera? Čtěte její příběh od prvního dne v Bradavicích až po listopad 1981. Její příběh tím ale nekončí, píšu pokračování, Znala jsem Siriuse Blacka II a Znala jsem Siriuse Blacka III, tak se mrkněte :)

Moc děkuj @Unicornnes za krásný cover! :)
Nejlepší umístění
65# fan fikce 21.9.2016

Jak ty to sakra děláš? 😂😂Já to čtu už po čtvrtý! 😊Tebe by taky měli přijmout do Bradavic! 😂😂
Vážně. Logan jako Regulus?? Jako neni to zas tak spatne.. Ale to jsem necekala. 
               😊😊😮😂
pirkovaa pirkovaa Nov 03, 2016
Určitě si jí dávám do knihovny! :D ( Prosím, ať je to i dál tak super.. :D )
Dennysskaa Dennysskaa Oct 20, 2016
Nechci ti do toho nějak kecat :D ale měla by jsi ty věty psát v uvozovkách jak se má a ne je jen zvýrazňovat. Vypadá to pak spíš jako myšlenky :)
mysutka1 mysutka1 Dec 25, 2016
Oprav mě, jestli se pletu, ale prváci nesmí mít košťata, ne?
Adelaine541 Adelaine541 Jan 02
Zbožňuju poberty a lily a proto je tohle moje kniha snů!:)Díky, že ji píšeš:P