NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
The beauty and the beast [ABO story]

The beauty and the beast [ABO story]

20.1K Reads 2K Votes 12 Part Story
Ený By Ennmarry Updated Dec 13, 2016

„Prosím, udělám cokoli." Zakňučel jsem zoufale a vyděšeně se ohlédl za sebe. Věděl jsem, že jestli mě chytí, bude po mně. Musel jsem se někam schovat, ale jediná osoba, která mi mohla pomoct, se k tomu zatím moc neměla.
„A co bys pro mě asi tak mohl udělat, hm?" Harry nadzvedl zvědavě obočí a pobaveně sledoval, jak vyšiluju. Zdálo se, že ho ani trochu netrápí, jestli budu žít nebo zemřu. Proč by taky mělo? Byl jsem jen obyčejná omega. Takových mohl mít klidně omotaných na každém prstu deset, kdyby chtěl. Neměl jsem mu, co nabídnout. Tedy až na jednu věc.

„Nechám tě, aby sis mě označil!" Vyhrkl jsem dřív, než jsem si to stačil rozmyslet. Má duše byla to jediné, co mi zbylo a tudíž byla i mou jedinou záchranou. Nic jiného jsem neměl.
„Co tě prosím tě vede k tomu, že chci, abys byl můj?" uchechtl se a založil si ruce na prsou. Rychle jsem otevřel pusu v naději, že ho přesvědčím, ale hned jsem si uvědomil, že mě nic nenapadá.

Chvíli jsem tam jen tak stál neschopen jediného slova, dokud jsem nezaslechl, něčí kroky na schodech. V ten moment mi naplno došlo, že už nemám žádnou naději na záchranu. Všechna naděje byla pryč. Nezbývalo než doufat, že má smrt nebude tak bolestivá, jak jsem si myslel, že bude.


WARNING: 18+

strangepersonx strangepersonx Jul 28, 2016
Je to...úžasné, fantastické, nádherné... takhle bych mohla pokračovat do nekonečna😂. Strašně se mi to líbí😳 a je to zajímavé👼👼. Až jsem z toho dostala hlad😂🍕👼
space_unicorn_yaay space_unicorn_yaay Jul 25, 2016
Vypadá to skvêle👏🏻🤗 Moc se têším na pokráčko💜Fakt se mi to moc líbí😍😍
LuSs_LS LuSs_LS Jan 07
Narazila jsem na tenhle příběh dnes.. A zatím tahle kapitola vypadá vážně dobře :O
               Obzvlášť tenhle odstavec :3 Už se těším, až budu číst dáál ♥
RossVlkov RossVlkov Jul 24, 2016
Jeeeej, miluju ABO stories, takže se těšííím na další díly!!!!
Natalliee Natalliee Jul 24, 2016
Vyzerá to úžasne!!! 😍😍❤️❤️ neskutočne sa teším ako sa bude príbeh vyvíjať ďalej 😊 určite ho budem čítať až do konca a dúfam, že ďalšia časť bude čoskoro :33❤️
lovemerightchen lovemerightchen Jul 25, 2016
Pane bože tohle je geniální. Nevšimla jsem si jediné chybičky vše je úhledně napsané a já se nemohu dočkat kdy vydáš dalsi díl ❤💛💚💙💜