The beauty and the beast [ABO story]

The beauty and the beast [ABO story]

15.1K Reads 1.6K Votes 11 Part Story
Ený By Ennmarry Updated Nov 19

„Prosím, udělám cokoli." Zakňučel jsem zoufale a vyděšeně se ohlédl za sebe. Věděl jsem, že jestli mě chytí, bude po mně. Musel jsem se někam schovat, ale jediná osoba, která mi mohla pomoct, se k tomu zatím moc neměla.
„A co bys pro mě asi tak mohl udělat, hm?" Harry nadzvedl zvědavě obočí a pobaveně sledoval, jak vyšiluju. Zdálo se, že ho ani trochu netrápí, jestli budu žít nebo zemřu. Proč by taky mělo? Byl jsem jen obyčejná omega. Takových mohl mít klidně omotaných na každém prstu deset, kdyby chtěl. Neměl jsem mu, co nabídnout. Tedy až na jednu věc.

„Nechám tě, aby sis mě označil!" Vyhrkl jsem dřív, než jsem si to stačil rozmyslet. Má duše byla to jediné, co mi zbylo a tudíž byla i mou jedinou záchranou. Nic jiného jsem neměl.
„Co tě prosím tě vede k tomu, že chci, abys byl můj?" uchechtl se a založil si ruce na prsou. Rychle jsem otevřel pusu v naději, že ho přesvědčím, ale hned jsem si uvědomil, že mě nic nenapadá.

Chvíli jsem tam jen tak stál neschopen jediného slova, dokud jsem nezaslechl, něčí kroky na schodech. V ten moment mi naplno došlo, že už nemám žádnou naději na záchranu. Všechna naděje byla pryč. Nezbývalo než doufat, že má smrt nebude tak bolestivá, jak jsem si myslel, že bude.


WARNING: 18+

Je to...úžasné,  fantastické, nádherné... takhle bych mohla pokračovat do nekonečna😂. Strašně se mi to líbí😳 a je to zajímavé👼👼. Až jsem z toho dostala hlad😂🍕👼
Vypadá to skvêle👏🏻🤗 Moc se têším na pokráčko💜Fakt se mi to moc líbí😍😍
RomanaVlkov RomanaVlkov Jul 24
Jeeeej, miluju ABO stories, takže se těšííím na další díly!!!!
Natalliee Natalliee Jul 24
Vyzerá to úžasne!!! 😍😍❤️❤️ neskutočne sa teším ako sa bude príbeh vyvíjať ďalej 😊 určite ho budem čítať až do konca a dúfam, že ďalšia časť bude čoskoro :33❤️
Pane bože tohle je geniální. Nevšimla jsem si jediné chybičky vše je úhledně napsané a já se nemohu dočkat kdy vydáš dalsi díl ❤💛💚💙💜
Krásný napsaný příběh úžasný líbí moc skvělé a doufám další kapitoly děkuji libisemi 😃 😃 😊☺😉😉😍😘♓