ANTİ NEAR CLUB

ANTİ NEAR CLUB

18.3K Reads 2.3K Votes 80 Part Story
민 소 민 By _The_X_ Updated May 16

Near dan nefret mi ediyorsun? Onun ilk fırsatta ağzına sıçmak mı istiyorsun? Onu gebertip cesedini çiğneyip yaktıktan sonra denize atmak mı istiyorsun? Kısacası Near a anti misin? Klübümüze hoşgeldin! Burada ona rahat rahat sövüp sayabilir, Anadan girip bacıdan çıkabilirsiniz. NEAR ANTİLERİ DOLUŞUN! 


NOT: Near ı seviyorsan kitabı direk esgeç! Sonra gelip bana 'neoro oylo doyomozson' deme cidden adresini bulur evini basarım. Ciddiyim.

  • anti
  • antinear
  • etiket
  • gebernear
  • nearaölüm
Lifeofpanda Lifeofpanda Sep 04
Bu arada tam benim kafamdansın. Ruh ikizimi bulmuş bulunuyorum.
Bir ay önce neardan habersiz yaşarken şimdi? Daha çok az gördüm nearı ama şimdiden sinir bozucu birisi. Tamam diyelim zeki ama yine sinir bozucu. Her haltı L sayesinee çözdü zaten
mrshiota mrshiota Jul 21
Antisi değilim ilk sevdiğim anime karakteri o yüzden siktirip gidiyorum
penguen_tabiati penguen_tabiati 3 days ago
Ben ondan o kadar nefret ediyorum ki birde lalenin l'si öldükten sonra gelmişti ya karakterin varlığı saçma hemde benim tatlı kirami öldürdü siz neden sevmiyorsunuz peki?
schuefant schuefant May 21
Dikkat! Burda ana baba hala bacı teyze ve bilmem aile değerlerine dini milli ve akla gelebilecek her türlü değerlere fütursuzca küfredilmektedir. Eğer küfürden hoşlanmıyorsanız mal mal yorum yazıp beni deli etmeyin CANIMI SIKMAYIN AKŞAM AKŞAM
- - Jun 29
Near ı tanımıyorum L ölünce izlemedim sadece son bölümün son sahnesine baktım