Funny Bunny Dream. | seho

Funny Bunny Dream. | seho

1.4K Reads 145 Votes 8 Part Story
Suszki By the-byaku Updated Nov 07

Paring główny: seho
  Paringi poboczne: sulay, sekai, hunhan, chansoo, kaisoo, chankai
  Gatunek: fluff, komedia, crackfic
  Rating: G
  
  Junmyeon to niespełniony romantyk, który marzy o wielkiej miłości rodem z powieści w jakich codziennie się zaczytuje. Niestety, pomimo licznych prób, wciąż nie odnalazł żadnego mężczyzny, który spełniałby jego wymagania. Tak naprawdę to nie udało mu się nawet odnaleźć jakiegokolwiek faceta, który chociaż wykazałby nim odrobinę zainteresowania. Mimo tego, wciąż nie traci wiary w przyszłość.
  Najlepszym przyjacielem, jak i oddanym powiernikiem Junmyeona, jest Kyungsoo, będący zupełnym przeciwieństwem roztrzepanego romantyka. Chłopak nigdy nie szukał miłości, to ona sama go znalazła. Kyungsoo stara się służyć radą, ale wszystkie otrzymane sugestie Junmyeon puszcza mimo uszu, cały czas starając się udowodnić, że jego sposoby na zdobycie miłości okażą się skuteczne. Pod wpływem impulsu zakładają się, iż podczas najbliższych świąt wielkanocnych Junmyeon znajdzie swoją miłość, a będzie to ta osoba, która wylosuje specjalnego króliczka ze stosu pozostałych słodyczy. 
  
  Dziękuję @lynx-rin i @TheHunnieBooty za wspólne prace nad okładką.

O matko to bedzie genialne juz sam prolog jest super ! :-) W kazdym razie czekam na rozdzial z niecierpliwoscia i zycze mnostwo weny !