NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Funny Bunny Dream. | seho

Funny Bunny Dream. | seho

2.4K Reads 346 Votes 13 Part Story
Suszki By the-byaku Completed

Paring główny: seho
   Paringi poboczne: sulay, sekai, hunhan, chansoo, kaisoo, chankai
   Gatunek: fluff, komedia, crackfic
   Rating: G
   Długość: ponad 43k słów
   
   Junmyeon to niespełniony romantyk, który marzy o wielkiej miłości rodem z powieści w jakich codziennie się zaczytuje. Niestety, pomimo licznych prób, wciąż nie odnalazł żadnego mężczyzny, który spełniałby jego wymagania. Tak naprawdę to nie udało mu się nawet odnaleźć jakiegokolwiek faceta, który chociaż wykazałby nim odrobinę zainteresowania. Mimo tego, wciąż nie traci wiary w przyszłość.
   Najlepszym przyjacielem, jak i oddanym powiernikiem Junmyeona, jest Kyungsoo, będący zupełnym przeciwieństwem roztrzepanego romantyka. Chłopak nigdy nie szukał miłości, to ona sama go znalazła. Kyungsoo stara się służyć radą, ale wszystkie otrzymane sugestie Junmyeon puszcza mimo uszu, cały czas starając się udowodnić, że jego sposoby na zdobycie miłości okażą się skuteczne. Pod wpływem impulsu zakładają się, iż podczas najbliższych świąt wielkanocnych Junmyeon znajdzie swoją miłość, a będzie to ta osoba, która wylosuje specjalnego króliczka ze stosu pozostałych słodyczy. 
   
   Dziękuję @lynx-rin i @TheHunnieBooty za wspólne prace nad okładką.

Frozenseconds Frozenseconds Jul 27, 2016
O matko to bedzie genialne juz sam prolog jest super ! :-) W kazdym razie czekam na rozdzial z niecierpliwoscia i zycze mnostwo weny !