Mario [shqip]

Mario [shqip]

5.8K Reads 787 Votes 28 Part Story
whiskeymami By whiskeymami Updated Dec 23, 2016

" Mbase dashuria eshte thjesht nje deluzion. Thjesht nje vegim qe zhduket shpejt,e kur zhduket le pasoja madhore prapa. Dashuria eshte e verber, ajo nuk sheh se c'le pas kur del nga zemrat tona duke kthyer te nenshtruarit e saj ne skelete kockash shpirtplagosur. Dashuria eshte loje, faj. Dashuria eshte gabimi yne I preferuar, ne dashurojme, gabojme pastaj falemi, sepse thelle thelle te gjithe jemi humane. "  
     
ky liber permban elemente te trilluara si emrat e personazheve dhe vendet, por disa pjese te ngjarjeve jane personale. Gjithashtu ky shkrim nuk lejohet te kopjohet/perkthehet pa lejen e autorit.

Kujdes (!) : ky liber ne pjese te ndryshme mund te kete permbajtje te papershtatshme dhe shume individe nuk do te ndjeheshin rehat me kete. Pjese te tilla mund ti kaloni; ose mund te mos e lexoni librin fare, lexojeni kete lajmerim ne te miren tuaj. 
(If that ever stopped nobody )

©2016-2017

AxZxJxQ AxZxJxQ Aug 07, 2016
This was amazing just wow im speechless 😶 👏👏💜💜
vloraime vloraime Nov 02, 2016
Shm bukur si fillim tërheqës! Dhe dy të parat jan të përfunduara?
spnhoe spnhoe Aug 06, 2016
Ajo pjesa e shkruar pjerrtas ishte shuum e bukur dhe pse sad, loved it
whiskeymami whiskeymami Aug 07, 2016
@AxZxJxQ I feel so good u like it aw ily ❤️❤️ cti bejm shkolles ne tani ... * i vijne mendimet kur ben detyrat e shtepise dhe e ka mendjen ne fanfictionat me Harryn*
vloraime vloraime Nov 02, 2016
Ou sa pjesë e bukur kjo. Nuk e di nëse gjithçka pshtë imagjinats jote dhe shkrimi jot. Por vërtetë shumë bukur. Dhe shkrimi në bllokun e kejtit të linte pa fjalë.