Dítě Čtyř

Dítě Čtyř

84K Reads 10.1K Votes 186 Part Story
Stojka By Stojka Updated 4 hours ago

Jmenuji se Nira, jsem normální šestnáctiletá dívka žijící v podhradí a nejsem ničím zajímavá. Aspoň jsem si to myslela. Nikdy bych nečekala že po Obřadu výběru získám nejen úžasnou práci, ale i ohromující prestiž. Dokonce zjistím že nejsem nezajímavá, a podle mých schopností už vůbec nejsem normální.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Normální amaterská knížka o dívce která zjistí že je speciální. Najdou se tací kteří jí to přejí, ale vždy existuje i někdo kdo chce tuto skutečnost využít pro sebe. Nejsem nijak zkušený spisovatel, ale byl bych velice rád kdyby se knížka líbila protože jsem na ni dal hodně času a práce. Jestli chcete více kapitol, mám nějaké v zásobě :)

mikita03 mikita03 Nov 18, 2016
Tak jsem našla knížku, která je podobného žánru jako ta moje. :-) Vypadá to moc dobře. Jen jak se koukám na číslo, které značí počet částí, ach, no, mám co dělat. :-D :-D
Master-Earth Master-Earth Dec 04, 2016
moc se omlouvám nečetla jsem to celé
               Ale krása :D Určitě piš další další a další příběhy :D
nikoleta_cze nikoleta_cze Dec 17, 2016
Líbí se mi ten styl psaní a jak to zapadá do místa a doby (moc), jenom mi tam nesedí ta střela. Znají je už? Nechci rejpat, ber to jako možnou radu.
Wintersnoa Wintersnoa Dec 16, 2016
Je to pěkné... ;)
               Zezačátku mi to trochu připomínalo Divergenci, ale teď už ne XD
DoragonNoIshi DoragonNoIshi Nov 14, 2016
Jsem zatím celkem na začátku celého příběhu ale opravdu mě to zaujalo. Opravu super ;-)
TheaWait TheaWait a day ago
Není to náhodou inspirované knihou Hraničářův učeň?