Obiekt Hydry ❌ NIE FUNKCJONUJE ❌

Obiekt Hydry ❌ NIE FUNKCJONUJE ❌

4.2K Reads 490 Votes 81 Part Story
Sweete By Sweeterka Updated 3 days ago

Kapitan Ameryka | Avengers
*{1}*
Dwudziestoletnia Jessica lub obiekt 1500. Przez dwa lata była więziona przez Hydre. Jej życie zrujnowało się na stracie rodziny, która została zabita przez samego Zimowego Żołnierza. Któregoś dnia zostaje zabrana przez samego Kapitana Ameryke. Zaczyna zaprzyjaźniać się z Avengers, jak i z całą Tarczą. Najbardziej zaprzyjaźnia się z Wandą i Kapitanem. Zaczyna czuć coś więcej do blondyna, jednak nie wie co. Pewnego wieczoru ich relacja się zmienia. Sami Mściciele pomagają dziewczynie. Wszystko się zmienia, gdy jadą na misje.
*{2}*
Cztery lata później, a Kapitan nie przestał o niej myśleć. Te cztery lata wcześniej wywróciła jego życie do góry nogami. Podczas dnia wolnego Tarcza zostaje zaatakowana przez Hydrę. Po jednym dniu Stevowi znowu życie wywraca mu się do góry nogami. Po pewnym czasie wszystko wraca do normy, a nawet na lepsze. 
*{3}*
Minęły kolejne lata, a wszystko jest w, jak najlepszym porządku. Jessica i Steve mają swoją rodzinę. Ona jest szczęśliwa z nim, a on z nią. Wtedy na świat przychodzi mała Lila, która dodaje tylko im szczęścia. Niestety przez najbliższe lata ich życie się zmieni. Będą się starać zmienić wszystko. Czaszka zabiera Lile do Hydry i chce z niej zrobić Zimowego Żołnierza. Cała Tarcza, Avengers, a szczególnie Steve i Jess rozpaczają i starają się naprawić to. Na ich drodze pojawi się wiele sprzeciwności i dodatkowych problemów. Mimo to nie przestaną walczyć o swoje szczęście. 
***
Mogą pojawić się wulgaryzmy i sceny erotyczne. 
***
Napoczątku jest takie guno, ale im dalej tym coraz lepiej :)
***
Powstanie w 2016r.

magdapastor magdapastor Jul 31
Od razu mi się spodobało. Czekam na cd i życzę dużo weny :*
Shadow_Mind Shadow_Mind Nov 18
Powtórzenia, powtórzenia, i jeszcze raz powrótenia. Serio, nazywasz agentów (nie mieli żołnierzy,to są AGENCI) tak silnej organizacji jak Hydra "pajacami"?
               U za nich słabość, chociażby w walce płacisz najwyższą cenę.