NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Lumnebris

Lumnebris

21.4K Reads 3.6K Votes 5 Part Story
Büşra Gizem Oyardı By busragizemoyardi Updated Nov 20, 2016

Kim ne derse desin iki taraf vardır.Karanlık ve aydınlık.İnsanlar bu iki taraf arasında sürekli gelgit yaşar ve içlerinde savaş verirlerler.Bazen karanlık bazen aydınlık terazide ağır basar.Karanlığın ağır bastığı durumlarda kötü, aydınlığın ağır bastığı durumlarda iyi birer insan olurlar.Ama her şey bu kadarla sınırlı değildir.İnsanlar sadece evrendeki karanlığın ve aydınlığın savaşının küçük birer örneğidir.
   
   Karanlık ışığın olmama durumu diye basite alınsa da aydınlıktan daha önce yaratılmış, büyüdükçe sonsuzluğu belirleyen evrenin bütünüdür.Aydınlıksa sonradan var olmuş karanlığı gölgeye çeviren bir güç olsa da evreni belirleyen karanlığın bir parçadır.Bu iki büyük güç birbirlerinin tamamlayıcısıdır.Çünkü karanlık olmadan aydınlığı aydınlık olmadan karanlığı anlayabilmemiz mümkün değildir.
   
    İkisinin savaşı bir şekilde son bulduğunda mutlak ölüm tüm evreni bir toz bulutu gibi kaplayacaktı.Bu büyük savaştaki benim yerimse kırmızının kan tonundan başka bir şey değildi.

Betimleme Öznur'unkiyle yarışacak derecede.Vuhhuuuu çok güzel lan shdnsn
edaeda222 edaeda222 Dec 21, 2016
Kitabına yeni başlıycam bilmiyorum nasıl iyimi bakıcam dışardan gözlemlediğime göre o güzel şair ruhun o güzel yüzünede yansımış bu yol güzel yol bu yolda yürü.. Başarılar
NebiMikailGk NebiMikailGk Dec 06, 2016
Hı güzel bir hikaye olmuş ☺😂 Duyguların gayet iyi anlaşılıyor böyle devam et bırakma ☺
Oha çok iyi anlatılmış baya iyi yazılmış ya bayıldım.
mavi_mira_33 mavi_mira_33 Dec 21, 2016
Takip için çok teşekkürler 
               İleti olarak teşekkür edecektim ama ileti göndermede bir sorun var onun için teşekkürümü buradan yapmak istedim teşekkürler :):):)