Słodki flirt. Twarz skryta za maskami

Słodki flirt. Twarz skryta za maskami

23K Reads 2.6K Votes 63 Part Story
Selenit1 By Selenit1 Updated 5 days ago

Hikari Takeichi nie jest zwyczajną japońską uczennicą. Już wielokrotnie była usuwana ze szkół, ze względu na swoje zachowanie i bójki wywoływane wśród uczniów. Nigdy specjalnie się tym nie przejmowała, i większość czasu spędzała na wagarach i włóczeniu się ze znajomymi po ulicach Tokyo. Wszystko się zmieniło, gdy jej ojciec został aresztowany za współudział w nielegalnych walkach organizowanych przez Yakuzę. Matka dziewczyny mając wszystkiego dosyć, wbrew woli córki oznajmiła iż przeprowadzają się do Francji, gdzie postarają się zacząć nowe życie. Hikari nie mogąc sprzeciwić się matce, razem z nią opuszcza swoją ukochaną Japonię i wprowadza do zupełnie nie znanego przez nią kraju. Co przyniesie przyszłość? Czy sobie poradzi w zaistniałej sytuacji i zdobędzie nowych przyjaciół?

 • armin
 • humor
 • losowo
 • romans
 • szkolneżycie
Też mam heterochromię i nienatularny kolor oczu...
               
               
               
               
               
               Ale tylko połowicznie xd
Hania123009 Hania123009 3 days ago
Ja takim dziewczynom, które by mnie zaatakowały, to bym spuściła łomot za szkołą.
Chętnie poznam posiadacza/posiadaczkę tego anielskiego nicku ;)
Od początku jego wypowiedzi, z niewiadomych przyczyn zaczęły mi się lekko trząść ręce, przez co prawie wypadł mi telefon.. xD
biedrona13 biedrona13 Aug 27
A w mojej starej szkole przynoszenie scyzoryka czy noża nie było niczym nadzwyczainym 😂
Lel nikt nie wie jaki mam kolor oczu :p. Rodzina mówi że niebieskie, przyjaciele obstawiają zielone i stare, ale według mnie są nuebieskozielone xD.