Ostatnia szansa

Ostatnia szansa

42K Reads 3.1K Votes 41 Part Story
julka603 By julka603 Completed

„Czas leczy rany „ - Wszyscy wmawiają mi to odkąd zmarł mój brat . Moim zdaniem czas nie leczy ran , tylko przyzwyczaja do bólu , dodając coraz to nowych problemów z którymi musimy sobie radzić , mimo że jest coraz trudniej . 
Kiedy zmarł Michał a dokładnie popełnił samobójstwo , mój świat się zawalił . Straciłam najważniejszą osobę w moim życiu , a jedyne o czym byłam w stanie myśleć to fakt że mnie zostawił .	Zostawił mnie samą przeciwko złu ,przed którym obiecał mnie chronić . Nie byłam na to gotowa ! Potrzebowałam go ! 
Tylko że na nic zdały się moje prośby by wrócił , już nic nie mogłam zrobić . Obwiniałam się za jego śmierć , byłam z nim najbliżej z całej rodziny a niczego nie zauważyłam , może gdybym patrzyła dokładniej ? Podejrzewam że odpowiedzi na wszystkie pytania znajdę w liście który mi zostawił , tylko że jest mały problem - Nie mam odwagi go przeczytać . 
Mimo że nie pogodziłam się z jego odejściem musiałam w końcu wrócić do normalnego życia , ponieważ cierpliwość rodziców miała swoje granice .Oczekiwali ode mnie normalności . W końcu jestem córką znanego polityka dla którego liczy się tylko reputacja . Minął rok kiedy w końcu zrezygnowałam z nauki w domu i wróciłam do szkoły , wszystko wróciło do normy , poza małym szczegółem .Postanowiłam że nie będę już udawała idealnej córeczki , zacznę żyć po swojemu . 
Od zawsze miałam przy sobie Michała .Nigdy nie musiałam się o nic martwić , miałam brata na którego mogłam zawsze liczyć . Teraz zostałam sama , sama przeciwko światu ...

 • miłość
 • nastolatka
 • problemy
 • przyjaźń
 • rodzeństwo
 • zakochanie
wercik10 wercik10 Jul 22, 2016
Zaczęłam czytać. Będę czekać na ciąg dalszy twojego opowiadania z niecierpliwością.
               W wolnej chwili zerknij na moje opowiadanie.
               
               ;) 
               Miłego pisania ci życzę :)