Skrzydła duszy

Skrzydła duszy

44.7K Reads 4.6K Votes 25 Part Story
KasiaAS By KasiaAS Completed

Macie czasem wrażenie że jesteście inni? Ja tak właśnie czuję się od czternastu lat .Byłam w lesie, sama. Całkiem sama. Siedziałam na polance i bawiłam się z wróbelkami. Zawsze kochałam towarzystwo zwierząt. Miałam tylko dwa latka kiedy mama zginęła z powodu choroby. Nawet dobrze nie wiem jakiej choroby, nikt mi nie powiedział. Nie miał kto mi tego powiedzieć. Ojca nigdy nie znałam. Nawet nie wiem jak ma na imię i czy jeszcze żyję. Od tamtej pory mieszkam  u cioci i wujka ,brata mojej mamy. Dobrze mi u nich, jednak i tak brakuję mi kogoś kogo mogłabym nazwać mamą czy tatą, brakuję mi rodzinnej troski jaką nic nie może zastąpić. Teraz mam szesnaście lat i wszystko się komplikuje. Mieliście czasem wrażenie że nigdzie nie pasujecie? Że nic wam nie wychodzi? Że wszystko czego się dotkniecie się psuję, a wy nie możecie tego opanować? Że ogromne silne skrzydła mogły by cię nieść gdzie chcesz, ale nie potrafisz ich zaakceptować? Ja tak mam, i boje się samej siebie.

  • aniołowie
  • czary
  • magia
  • niezrozumienie
  • tajemnice
  • tiangszi
  • wyjątek
Tylek_Lou Tylek_Lou Aug 06
Ciemna blondynka, jasna cera, błękitne oczy... Jakbyś opisywała mnie.
elffka elffka 5 days ago
Gdybym ja się źle czuła to po pierwsze: na pewno nie poszłabym do szkoły po drugie: gdybym jednak poszła i zwymiotowała to i tak bym wróciła. XD
Amimsee Amimsee Sep 08
Wracam do tego opowiadania po raz piąty piąty z każdym razem kocham je coraz bardziej
Orihime342 Orihime342 Sep 05
Raz rzygałam 12 razy w czasie 8 h. Raz jedzeniem, 11 razy żółcią xP
Naimi_21 Naimi_21 Sep 01
Ja mam zawsze ochotę na ogórki kiszone 😂😂😂 /nie jestem w ciąży/
_PURU_PURU_ _PURU_PURU_ Oct 10
To uczucie kiedy masz ochotę przeczytać to po roku jeszcze raz i szukasz tego ponad tydzień... *aktualizuje listy lektur*  "O TU CIE MAM!"