Skrzydła duszy

Skrzydła duszy

39.9K Reads 4.1K Votes 25 Part Story
KasiaAS By KasiaAS Completed

Macie czasem wrażenie że jesteście inni? Ja tak właśnie czuję się od czternastu lat .Byłam w lesie, sama. Całkiem sama. Siedziałam na polance i bawiłam się z wróbelkami. Zawsze kochałam towarzystwo zwierząt. Miałam tylko dwa latka kiedy mama zginęła z powodu choroby. Nawet dobrze nie wiem jakiej choroby, nikt mi nie powiedział. Nie miał kto mi tego powiedzieć. Ojca nigdy nie znałam. Nawet nie wiem jak ma na imię i czy jeszcze żyję. Od tamtej pory mieszkam u cioci i wujka ,brata mojej mamy. Dobrze mi u nich, jednak i tak brakuję mi kogoś kogo mogłabym nazwać mamą czy tatą, brakuję mi rodzinnej troski jaką nic nie może zastąpić. Teraz mam szesnaście lat i wszystko się komplikuje. Mieliście czasem wrażenie że nigdzie nie pasujecie? Że nic wam nie wychodzi? Że wszystko czego się dotkniecie się psuję, a wy nie możecie tego opanować? Że ogromne silne skrzydła mogły by cię nieść gdzie chcesz, ale nie potrafisz ich zaakceptować? Ja tak mam, i boje się samej siebie.

Tylek_Lou Tylek_Lou Aug 06
Ciemna blondynka, jasna cera, błękitne oczy... Jakbyś opisywała mnie.
AnonimowaHope AnonimowaHope Jul 29, 2016
Fajnie się zapowiada naprawdę :) 
               Pisz dalej czekam,czekam i jeszcze raz czekam na więcej
               Tylko nie ogarniam dlaczego piszesz "Po prawo....jest coś tam coś tam" nie powinno być po prawej....jest coś tam coś tam?
SaraKurek SaraKurek Oct 26, 2016
Bardzo ładna książka przeczytałam ją całą , ale mam pytanie czy znasz tytuł bardzo ładnej książki gdzie solus Prime ma dziecko z jakąś femme będę wdzięczna bo chce ją jeszcze raz przeczytać
Siviria Siviria Nov 05, 2016
Ale średnia 3.30 nie jest taka zła, można z nią iść do dobrego liceum