NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Benim Hikayem

Benim Hikayem

10.4K Reads 767 Votes 33 Part Story
Adını Sen Koy ZehMer By AskZehMer Updated 6 days ago

⏩Ben hep her anım her günüm her saniyem dakikam saatim mutlu geçer sanmıştım ama yanılmışım. Benim hikayem hiçte umduğum gibi olmadı. Nasıl mı oldu? Her anım nasıl mı geçti ? Hep kederle. Sizde bu benim hikayemde o kederle hüzünle aşkla sevgiyle mutlulukla dolu anlara benle bu sözlerde bu cümlelerde bu satırlarda şahit olurmusunuz? Öyleyse hadi o zaman Benim Hikayem başlasın 

-EYLÜL 

⏩ Ben bir gece de hayatını kaybeden o zavallı kızım. Hayatım da yaptığım her şey benim için artık iki kısıma bölünüyor. Milad gibi. Ama işin komik yanı ben eskiden de şimdi de aynı zavallı kızım. Tek fark artık daha güçsüz olmam. Şimdi siz benimle olup bana biraz da olsa destek çıkar mısınız? 

-EYLÜL 

↘HİKAYEDEN YENİ BÖLÜMLERE AİT KESİTLER ↙

⏩ İşte yeni bir gün daha.Yeni bir yıl.Yeni bir ay hafta...Ve ben yine onsuzum.Şuan sadece şu boş sokakta yürüyorum.Benim yaşadığım bir rüyaydı.Ve ben uyandım.Ama çok güzeldi.Bir çocuğum vardı...kocam vardı...ama o bir rüyaydı.Rüya...Şimdi ben gerçek hayatımdaydım.Kocam yok...çocuğum yok...kimsem yok.

⏩ 'O iyi mi? '
Kızlar onun sorusunu duyunca gözleri dolu bir şekilde o yöne bakar. Ama cevap veremezler. Çünkü artık çok geçti .'iyi' demek için çok geçti .Eylül cevap gelmeyince yanlarına koşar. Yoğun bakımın camından içeriye bakar. Serkan'ın başında iki doktor. Öylece durmuşlardı. 
Eylül:Niye duruyorlar? Uyandı diye mi? Uyandı dimi?Uyanmıştır benim gökyüzüm. 😢Ya bir şey söylesenize! 

⏩Eylül :Ha-hayır! serkan beni bırakmaz ki o beni neler oldu da bırakmadı! Bırakmaz! 
Diyerek cama vurur. Bir yandan bağırıp bir yandan cama vuruyordu. Onu duyan kimse olmadığı için yoğun bakımın içine girer. 
Eylül :(Bağırarak) Hadi devam edin! Hadi! Kocam ya o benim! Ona bir şey olmaz! O beni bırakmaz! Benim gökyüzüm beni asla bırakmaz! 

⏩ Sen bana şarkılar söylemiştin bir bir

eyserci2609 eyserci2609 Sep 12, 2016
Güzel olmuş ama ben Songül'ün eylüle düşmanlığını anlayamadım zengin diye mi ?Yoksa Güneyden dolayı mı? Bizi bir aydınlat bea
Arif-Diren Arif-Diren Dec 16, 2016
Ekip süper ama SonEy in dizide ki gibi dost olmasını isterdim😖😖
kitapci_cocukk kitapci_cocukk Sep 15, 2016
tüm bölümleri oylarım ama bi şartım var okuma listemdeki günah keçisi londrayı oyla istersen yorumlayabilirsin inan bana pişman olmayacaksın şimdiden tşk ♥f
Gkcaydn123 Gkcaydn123 Sep 13, 2016
Bu durumda songülün fotoğrafını önüme alıp,saydırabilirim
dnz_Azr dnz_Azr Oct 21, 2016
https://www.wattpad.com/story/80742527-imkansiz-wattys2016 
               Kitabımı okur ve desteklersen çok mutlu olurum. Bu arada yazdığın kitapta başarılarının devamını dilerim. Desteğimi esirgemeyerek kitabını oyladım iyi günler :)
Burcu630 Burcu630 Sep 12, 2016
Tanıtım çok hoşuma gitti .. Herkes gibi ben de songül eylül ü sevmememe nedenini merak ettim . Yb dört gözle bekliyorum 😊