Vampire Love 2

Vampire Love 2

9.2K Reads 961 Votes 11 Part Story
Natalia S. By Lifeisjustone Completed

Anna to pewna siebie, odważna i bezkompromisowa dziewczyna. Często powoduje bójki w szkole i to nie z dziewczynami. Pomimo jej wybuchowego charakteru przyciąga każdego swoją niezwykłą urodą. Jest jednak coś, co skreśla wszystkich męskich adoratorów dziewczyny. Czarnowłosa nienawidzi mężczyzn! 
    Jest to spowodowane tym, że była molestowana w dzieciństwie przez opiekuna w domu dziecka. Kiedy miała 13 lat uciekła z tego strasznego miejsca. Odnalazł ją pewien ksiądz, który zapewnił jej dach nad głową, pożywienie oraz uroczą towarzyszkę o imieniu Yui. Dziewczyny zaprzyjaźniły się. Blondynka musiała jednak wyjechać, kiedy miały po 17 lat, a Anna została sama. Jej opiekun postanowił umieścić ją w klasztorze, ale czarnowłosej nie podobało się życie według ścisłych zasad, więc uciekła po niecałym miesiącu.
    Postanowiła, że odnajdzie swoją przyjaciółkę. W końcu, po upływie wielu miesięcy, udało się ją namierzyć.
    Kiedy przyjeżdża na miejsce, Yui poznaje ją od razu, a właściciele posiadłości nie mogą się oprzeć urodzie dziewczyny, nawet jeśli nie mówia o tym otwarcie. Są zszokowani wiadomością o orientacji dziewczyny i tym, że w żaden sposób nie można się do niej zbliżyć. Jest jednak jeden rudzielec, który dopnie swego za wszelką cenę.
    _______________________________________________________
    Witam w drugiej książce poświęconej Diabolik Lovers! "Vampie Love 2" opowiada miłosną historię, dobrze znanego wszystkim fanom, Kapelusznika. Książki nie są ze sobą w żaden sposób powiązane, więc jeśli nie czytaliście pierwszej to NIC SIĘ NIE STAŁO, śmiało możecie zaczynać tą, ale zachęcam też do poznania historii miłosnej najstarszego z braci (Shu Sakamki), którą znajdzie pod tytułem "Vampire Love".
 Część 1 - https://www.wattpad.com/story/64965940-vampire-love
 Część 3 - https://www.wattpad.com/story/83167384-vampire-love-3
 

 • diaboliklovers
 • laitosakamaki
 • miłość
 • romans
 • vampirelove2
 • wulgaryzmy

No comments listed yet.