NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Nje Dashuri Si E Erës

Nje Dashuri Si E Erës

30.5K Reads 3K Votes 60 Part Story
erilda_ By erilda_ Completed

Sepse eshte pikerisht nje i trete qe shkaterron gjithcka...eshte ai treshi mistik por qe ndyshe nga perrallat ne dashuri shkaterron gjithcka! Ne te nuk ka vend per tre. Dashuria eshte ndenja sublime qe lind mes dy personave, qe i ze ne kurth me hilet e saj, dhe me pas...dhe me pas zgjedh ti afroje ose largoje njhere e pergjithmone....

ReadingQween ReadingQween Jul 15, 2016
Bravo bravo bravo dhe prap bravo o dreq!!! Me pelqeu shumeeee...si pjese e pare...Te lumte...super liber...duket qe ne fillim....po normal se e ke shruar ti...😚😚😚😚😚
axaxax_ axaxax_ Jul 15, 2016
Cool....me pelqen pjesa e pare...jam gati unee ...shpejt pj. tj... se jam me telefon ne dor 😂😂
bookishhlover bookishhlover Jul 19, 2016
Me pelqen shume renditja e ngjarjeve duke perfshire edhe ato te se shkuares.Me pelqeu kapitulli i pare dhe them se do ti lexoj edhe te tjeret 😋 Goxha pune!!
SaRa77564 SaRa77564 Nov 29, 2016
Pjesa e pare ishte shuummmee e bukur 
               Mendoj se dhe te tjerat do te jene shumee te bukura
B2_lover B2_lover Jul 16, 2016
ky Teo te le pa fjale
               qenka shume "hot" si tip
               shume bukur:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
B2_lover B2_lover Jul 15, 2016
Leo qenka super gjithcka qe me pelqen mua
               Motorristet i kam pike te dobet dhe i urrej bjondet me sy bojqelli.
               Kjo histori do te jete super.
               Do ta le tomi & jarryn 
               do filloj leo&era 
               suksese!!!!!!!!!!!