Zlý soused (evil neighbour)

Zlý soused (evil neighbour)

369K Reads 23.9K Votes 85 Part Story
Kosinova202 By Kosinova202 Updated 18 hours ago

#1 in romance 2016/2017 
#1 in fanfikce   2016/2017 
#3 in fanfikce 16.11.2016  

•V příběhu se objevují drsné scény•  

Jmenuji se Amy Green. Je mi šestnáct let. Věnuji se fitness a studiu. Můj život není nijak zajímavý. Prostě obyčejná holka co nekouří, nepije ani jiné věci co dnešní mladiství provozují. Nemám nějak moc kamarádu ani kamarádek, jen pár a ti mi stačí. Moje máma pracuje jako módní návrhářka a je docela uznávaná, takže je skoro věčně pryč na cestách a můj táta vede firmu v Dánsku obvykle se vrací až za 3 týdny a protože jsem jedináček často bývám sama doma, ale jsem velice samostnatná a vše si dokážu udělat sama, rodiče mají ve mně velikou důvěru, takže se nebojí mě takhle nechat samotnou doma . 
  
  
 
Jmenuji se Justin Bieber. Je mi osmnáct let. Můj život je velice zajímavý. Rodiče mám hodně bohaté, takže mám všechno co chci. Ani si o ty věci nemusím říkat,protože rodiče mi posílají peníze na účet a že to není málo. Mám 2 sourozence , malého brášku a sestřičku na které nedám dopustit. Miluju párty, chlast, cíga a sex . Nebudu lhát v posteli jsem jich měl víc, než napočítáte do deseti. Nejsem na vztahy. Beru to jako relax. Nic to pro mě neznamená. Láska? Velký shit.

Super kapitola!! Doufam ze i ty dalsi budou tak dobry :) jdu cist dal :)
Mně je Amy tak líto :/ :D . Těším se na další kapitolu.
Valpakov Valpakov Oct 17
7:30? Totální závist.. To já už jsem 12mim na cestě :( :D
Azereta Azereta Nov 10
Strašně super povídka. Moc se mi líbí tvá tvorba. Akorát se na začátku říkalo, že má blonďatý vlasy a na fotce je má hnědý, ale to už jsou moc velký detaily. Krásný. Jdu rychle číst dál. :-)