NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Połączyła nas piłka

Połączyła nas piłka

37K Reads 3.9K Votes 57 Part Story
Liyefana By Liyefana Updated 7 days ago

Paulina i Lilianna - młode dziewczyny, którym los nie szczędził przykrości. Obie straciły część rodziny, a co za tym idzie, fragment serca. Przerwały wymarzone studia, by wesprzeć bliskich i zapomnieć o tym, co było. To jednak nie tak proste, jak się wydaje. Obie czeka długa droga, w czasie której będą starały się odnaleźć szczęście.
Dwie młode kobiety - Lilianna Nawałka mieszkająca na stałe w Szwajcarii, przerwała studia fizjoterapeutyczne, aby wesprzeć  ojca w trudnej chwili żałoby i Paulina Boniek, układająca sobie życie w Niemczech była studentka ortopedii, która wróciła do kraju, by wyleczyć złamane serce. Zbieg okoliczności sprawił, że dziewczyny spotykają się w Arłamowie, gdzie przygnały je piłkarskie kontakty ich ojców. Lil i Paula nieoczekiwanie odnajdują przyjaźń, bo chociaż wiele je dzieli, to jednak więcej łączy. Dziewczyny uzupełniają się i szybko stają się dla siebie jak siostry. Idąc ramię w ramię znajdują wśród piłkarskiej społeczności dawnych przyjaciół, nieoczekiwanych wrogów i nieśmiałą miłość, może nie pierwszą, ale czy prawdziwą? Czy bolesna przeszłość da o sobie zapomnieć, a przyszłość przyniesie zmiany na lepsze?

Okładka autorstwa @chabeerek

monixela monixela Jul 26, 2016
Simi przyśle Lilce pocztówkę ze Szwajcarii i będzie wielkie Love Story. Uwielbiam obie dziewczyny i będą najlepszymi przyjaciółkami ever. Czekam na nexta.
skoczna1220 skoczna1220 Nov 08, 2016
Super i coś czuje, ze Paulina i Lika namieszają w życiu piłkarzy :)
Julitaa1327 Julitaa1327 Dec 07, 2016
No mnie podoba się mega. Dopiero dziś na nie wpadłam i jestem jak najbardziej na tak! 😀 Uwielbiam tych naszych piłkarzy 😍 Zaraz biorę się za dalsze czytanie i pozdrawiam! ❤
- - Jul 26, 2016
O Boże jakie cudowne! Juz to kocham tak strasznie nie mogę sie doczekać nexta 😍😍😍❤️🙊
tiniespositx tiniespositx Jul 26, 2016
Już sam gif w mediach powala, a co dopiero rozdział! Jestem zachwycona. Mam nadzieję, że dziewczyny szybko się zaprzyjaźnią. Oczywiście nie zabrakło skromnego Milika, który rozwala system. Czekam na więcej, pozdrawiam ☺
xMartikax xMartikax Jul 26, 2016
Krycha życiem i nałogiem 😂💞💖 Czekam na next 💖💞